Городская новость

Першість міста з футзалу серед шкільних команд дівчат

Вже на протязі трьох років поспіль в рамках виконання Цільової комплексної програми розвитку футболу у Київській області та Програми розвитку футболу у місті Славутич  на 2014– 2016 роки, тренери - викладачі відділення футзалу - Панченко В.В. та Зуй В.А. організовують проведення Чемпіонату м. Славутич з футзалу серед шкільних команд дівчат за підтримки Виконавчого комітету Славутицької міської ради, відділу молоді та спорту, відділу освіти, за участі вчителів фізичної культури шкіл міста та Генерального спонсора змагань ГС «МедіаДім - Славутич».

Не став винятком і цей рік. 15 травня 2014 року, після напруженої роботи та тренувань на протязі всього навчального року, збірні команди двох вікових категорій чотирьох загальноосвітніх шкіл міста зібралися в приміщенні СК «Динамівець» для участі у Фінальному етапі ІІІ-ї традиційної Першості міста Славутич з футзалу серед шкільних команд дівчат 3-4 та 5-7 класів. Для одних спортсменок це були останні змагання, адже на наступний рік вони стануть дорослішими і зможуть лише згадувати сльози поразок та моменти радості від перемог. А от для дівчат 3-х класів все тільки починається, і зараз вони роблять  лише перші кроки у світ такого цікавого та захоплюючого виду спорту як  футзал.

Змагання проходили в три етапи. І етап – проведення уроків футболу, оцінка рівня підготовки юних спортсменів 2-4-х класів, де  залучено близько 1000 учнів різного віку. ІІ – етап проведення першостей шкіл серед дівчат у трьох вікових категоріях, де вчителі фізичної культури мали змогу відібрати кращих спортсменок для формування збірної команди школи в декількох вікових категоріях. Залучено близько 1500 дітей та стільки ж вболівальників. І, нарешті, ІІІ етап – Фінал Першості міста Славутич з футзалу серед шкільних дівочих команд у двох вікових категоріях.

На старт першими вийшли дівчата молодшої вікової категорії - 3-4-й клас. Після першої ж гри впевнена  команди ЗОШ №2, а особливо нападників Рождественської Анастасії та Сибірської Анастасії, перемога над командою школи №3 з рахунком 2-0, продемонструвавши всім, що ця команда прийшла боротися тільки за перше місце. Так і сталося! Без жодної поразки, немов на одному диханні перемагаючи одну команду за іншою, команда ЗОШ №2 стала переможцем ІІІ – ї Першості міста Славутич з футзалу серед команд дівчат 3-4-х класів. А сенсаційно другу сходинку посіла команда ЗОШ №3, що зіграла дві гри в нічию, та за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів випередила інші команди. А от хто замкне трійку призерів, виявити змогли лише за допомогою пенальті між командами 1-ї та 4-ї шкіл. Воротарі були на висоті, і лише один гол Шубіної Таї дав можливість команді ЗОШ №4 зайняти почесне 3-те місце, а команда ЗОШ №1 посіла четверте місце в змаганнях.

В старшій категорії теж було багато цікавих моментів. Переможцем змагань стала команда дівчат ЗОШ №3, перегравши всіх своїх суперників і набравши максимальну кількість очок, посіла Перше місце. Друге місце зайняла команда школи №2, а долю останнього комплекту медалів знову розіграли команди ЗОШ №1 та ЗОШ №4, і, як кажуть, історія повторюється. Сильнішими в цьому двобої знову були дівчата 4-ї школи, забивши своїм опонентам чотири сухих м’ячі. На висоті були воротар команди  Голубцова Анна та нападник  Щербина Даша.

Після напружених  ігрових баталій всі з нетерпінням чекали нагородження. На нагородженні  представник компанії «МедіаДім - Славутич» та відділу освіти  вручили  кращим спортсменкам в кожній команді призи та грамоти. Також закарбувати на пам'ять все дійство, що проходило в спортивному залі,  прийшли журналіст та оператор місцевої ТРК «Славутич».

Кращими гравцями стали:

-          в категорії 3-4-й клас: ЗОШ №1 – Гатченко Анна, ЗОШ №2 – Рождественська Настя, ЗОШ №3 – Шальнова Катя, ЗОШ №4 – Шубіна Таїсія;

-          в категорії 5-7-й клас: ЗОШ №1 – Чех Анна, ЗОШ №2 – Шавеко Ліза, ЗОШ №3 – Кузнєцова Ліза, ЗОШ №4 – Щербина Даша.

Головний суддя змагань – Панченко В.В., суддя – Зуй В.А.

Дякуємо всім, хто доклав свої зусилля, бажання та вміння до спортивного свята, що тривало для школярок міста  весь навчальний рік.