Городская новость

Першість ЗОШ №4 з футзалу серед команд дівчат 5-6 класів

08 грудня 2014 року  в спортивних залах школи №4 знову розгорнулися баталії  таких довгоочікуваних  змагань  «Першість ЗОШ №4 з футзалу серед команд дівчат 5-6 класів разом з компанією «МедіаДім - Славутич».

Саме компанія «МедіаДім - Славутич» три роки поспіль є генеральним спонсором змагань, які кожного разу радують майже 1500 дівчаток різного віку видовищними іграми та можливістю продемонструвати та показати всі свої вміння та навички.

Дівчата цієї вікової групи чекали змагань з нетерпінням, адже 6-ті класи в останнє грають в чемпіонаті школи у цьому році. І всі хотіли запам’ятати цей день в деталях і згадувати потім моменти радості та перемог. В змаганнях прийняло участь 6 команд, які були розділені на дві групи, що по колу зіграли в один тур та за стиковими іграми виявили переможця. Вперше в змаганнях старших дівчат взяв участь і переможець першості серед 3-4 класів – 4Б клас.

Запекла боротьба точилась відразу в двох спортивних залах, адже було стільки гравців та вболівальників! Хлопці на протязі всіх ігор підбадьорювали,  коли їх улюблениці забивали гол.

Гра за 5-6 місце між командами 5Б та 6А класу виявилась досить цікавою, адже команди були найслабшими в своїх групах, програвши всі ігри, і кожна хотіла перемогти хоча б один раз. В перерві хлопці, відслідивши тактику гравців з СК «Олімп», допомагали дівчатам в схемі гри. Найактивнішою в 6А класі була Чернишова Таїсія. Вона з перших хвилин кинулась атакувати суперника і це дало свої плоди: за два тайми вона змогла оформити хет-рик, здобувши таку очікувану перемогу. А учениці п’ятого класу так і не змогли пробити досвідченого воротаря старших дівчат. Рахунок 3:0.

Гра за 3-4 місце між командами 6Б та 4А класів теж була дуже динамічною та цікавою. Обидві команди по черзі атакували ворота суперників і могли багато разів забивати. Та все ж таки дівчата 6-го класу були сильнішими, забивши в першому та другому таймі по два сухих м’ячі, стали бронзовими призерами змагань.

А у фінал вийшли учениці 4Б класу та збірна команда СК «Олімп», що грала в змаганнях поза конкурсом. Гра була цікавою та видовищною, адже команда 4-го класу стала фіналісткою змагань серед команд дівчат, старших за віком. Та на далі сил не вистачило, і якщо в першому таймі вони поступалися з рахунком 2:1, то вже в другому – 6:4. Найактивнішою була пара дівчат Шубіна – Сергєєва. Гравці СК «Олімп» Рождественська Настя та Бондарук  Ліза по черзі забивали м’ячі, немов змагаючись на результат, асистувала їм  Череповська Яна.

Отже, переможцем змагань стала команда СК «Олімп», а Чемпіоном школи з футзалу - учениці 4Б класу. Особливо раділа цьому  класний керівник 4Б, адже саме її дівчата встановили своєрідний рекорд, вигравши в двох Чемпіонатах відразу.

Кращими гравцями в командах стали: 5А клас – Ліза, 5Б – Зименок Валерія, СК «Олімп» - Рождественська Настя, 6А – Чернишова Таїсія, 6Б – Пінаєва Ліза, 4Б – Шубіна Таїсія. Саме вони отримали цінні призи від спонсора змагань - компанії «МедіаДім - Славутич».

Вітаємо переможців та призерів змагань! До наступних зустрічей!