Городская новость

ІV Першість шкіл м. Славутич з футзалу серед команд дівчат 3-4 класів

05 грудня 2014 року  відбулося відкриття таких довгоочікуваних  змагань  « ІV Першість шкіл м. Славутич з футзалу серед команд дівчат 3-4 класів разом з компанією «Меді Дім - Славутич».

Саме компанія «Меді Дім - Славутич» три роки поспіль є генеральним спонсором змагань, які кожного разу радують майже 1500 дівчаток різного віку видовищними іграми та можливістю продемонструвати  всі свої вміння і навички.

Першими відкрили змагання дівчата 3-4 класів ЗОШ №4. В змаганнях прийняло участь 6 команд, що були розділені на дві групи, які по колу зіграли в один тур та за стиковими іграми виявили переможця.

Запекла боротьба точилась відразу в двох спортивних залах, адже було стільки гравців та вболівальників, що в один вони просто не вміщались!

Гра за 5-6 місце між командами 3А та 4В класів виявилась досить цікавою, адже команди були найслабшими в своїх групах, програвши всі ігри, і кожна хотіла перемогти хоча б один раз. Найактивнішою в 3А класі була Аксьонова Анна. Вона постійно допомагала та координувала дії своєї команди, і в кінці першого тайму навіть вивела команду вперед, та  дівчата 4В класу не здавались. Найактивнішим вболівальником була класний керівник 4В, вона підбадьорювала своїх вихованок, і на останній хвилині четвертий клас зрівнює рахунок. Лук’яшко Ліза, вийшовши віч-на-віч з воротарем, реалізувала шанс – 1:1. Серія пенальті: на висоті була воротар 4В класу, відбивши всі м’ячі і не пропустивши жодного.

Гра за 3-4 місце між командами СК «Олімп» та 4А класом була ще цікавішою. Обидві команди по черзі атакували ворота суперників і могли багато разів забивати, особливо дівчата 4-го класу, та воротар Омельченко Маша була на висоті. Всі чекали серію пенальті, але Сердюк Лєра вдало підставила ногу на добиванні і – гол, рахунок 1:0.

Найочікуванішою мала бути фінальна гра між командами 4Б та 3Б класу. Всі чекали сенсацію. Адже учні 4Б класу в минулому році стали переможцями і відстоювали своє звання. Та сенсації не сталося. Зусиллями Шубіної Таї та Сергєєвої Віки команда 4-го класу не залишила камня-на-камні від 3Б, перегравши їх з рахунком 8:0.

Кращими гравцями стали: 3А – Аксьонова Анна, 3Б – Дігтієвська Анна, СК «Олімп» - Омельченко Марія, 4А – Глущенко Марія, 4Б – Сергєєва Віка, 4В – Лук’яшко Ліза.

Головний суддя – Панченко В.В.,   суддя змагань – Балан Ірина. Вітаємо переможців змагань та дякуємо всім вболівальникам, що прийшли підтримати своїх товаришів.

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

ФК Олимп