Городская новость

Зональні змагання Чемпіонату України з футзалу

15 – 16 грудня 2014 року в м. Гребінка Полтавської області пройшли зональні змагання Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат  2002 – 2003 р.н.

В змаганнях групи «А» (центр) прийняли участь 5 команд, що зіграли між собою в одне коло. До фінальної частини потрапили дві кращі команди, що посіли 1 та 2 місце в змаганнях зонального етапу в кожній групі.

Склад команд групи «А» : «НАДІЯ» (м. Гребінка), «КДЮСШ» (м. Славутич), «ВІКТОРІЯ» (м. Конотоп), «Граніт» (с. Шкарівка), «Біличанка» (м. Коцюбинське).

В перший день змагань кожна команда повинна була зіграти по дві гри.  Перша гра нашої команди була проти «ВІКТОРІЇ» з Конотопа. Це була одна з найцікавіших ігор змагань. Майже на першій хвилині Ліза Кузнєцова після передачі Альони Лук’яшко переграла останнього захисника та, вийшовши віч-на-віч з воротарем, вдало його переграла. А потім оформила дубль. Під кінець першого тайму дівчата з Конотопа скоротили рахунок. Та на початку другого тайму  нападник Славутича - Кузнєцова робить відрив у два м’ячі. Гра була на високих швидкостях. Атаки однієї команди змінювали атаки іншої. Наші суперники змогли відіграти ще один м’яч та більше не вистачило сил. Хоча в команди Славутича було принаймі п’ять стопроцентних моментів з виходом один в один та два в один, але воротарі були на висоті. Загальний рахунок -  3:2 - перша перемога Славутича.

Наступна гра - проти «Граніту» з Шкарівки. Команди вже зустрічалися на першості Київської області, де перемога була на боці славутчанок. Забивши на початку першого тайму три м’ячі у ворота супротивника, дівчата розслабились, а потім ніяк не могли зібратися, та й вдача була на боці Шкарівських дівчат. Адже  було більше 10 штанг і стільки ж виходів сам на сам з воротарем «Граніту», та м’яч не хотів залітати в ворота. В другому таймі по голу забили Лук’яшко Альона та Рождественська Настя, при цьому пропустили м’яч після рикошету. Загальний рахунок 5:1.

Наступного дня перша гра проти авторитетного суперника - «Біличанка» з Коцюбинського. Перша гра та ранковий час - 09.00 годин -  зменшили темп гри обох команд, втома та емоційна напруга давила на обидві команди. Адже суперники, програвши на передодні, хотіли аби що виграти. Та, мабуть, ми краще тренувались, а також мали більше бажання до  перемоги, бо забили гола на першій же хвилині, і, перехопивши ініціативу, вже не віддавали її до кінця гри, час від часу забиваючи м’яч у ворота суперників. Хоча «Біличанка» не здавалась та час від часу проводила гострі контратаки, але  воротаря нашої команди засмутити не вдалось.

Гра проти «НАДІЇ» з Гребінки вирішував долю фіналістів, оскільки у разі  програшу нашої команди, «НАДІЯ» набере 9 очок і практично відтіснить нас від фіналу. Про це тренер повідомив спортсменкам, що вже думками були у фінальній частині. Ця новина сколихнула всіх дівчат і до розминки вони підійшли дуже відповідально, що дало свої плоди. Але побачивши, що в команді багато голів забиває Кузнєцова, суперник приставив до неї персонального гравця, що, однак, його не врятувало. До кінця першого тайму ми перемагали з рахунком 3-0, а у другому таймі зробили відрив до 6 м’ячів. Отримавши максимальну кількість очок (12), славутчанки забезпечили собі вихід у фінальну частину змагань з першого місця.

Дякуємо всім, хто допоміг нашій команді прийняти участь в цих змаганнях. Фінальна частина змагань відбудеться в травні 2015 року.