Городская новость

Відкрита Першість Броварського району з футзалу

20 грудня 2014 року в смт. Калинівка Броварського району, свято Святого Миколая продовжилось для майже ста спортсменок різного віку. Адже саме в цей день стартував І – й традиційний Новорічний турнір «Відкрита Першість Броварського району з футзалу серед команд дівчат 2000-2001 та 2002-2003 р.н. і молодше.»

Організатором цих змагань виступила Красилівська ДЮСШ (тренер – Москаленко Григорій Іванович). Калинівка привітно зустріла всіх учасників змагань та гостей селища. В змаганнях прийняло участь 9 команд Київської області:  4 - старшої вікової категорії та 5 - молодшої.

Склад команд старшої групи:

1.      «Баришівська ЗОШ» (м. Баришівка)

2.      «ДЮСШ»  (смт. Красилівка)

3.      «ДЮСШ» (с. Рудня)

4.      «ДЮСШ» (с. Заворичі)

Склад команд молодшої групи:

1.      «Арсенал» (с. Шкарівка)

2.      «КДЮСШ» (м. Славутич)

3.      «ДЮСШ» (смт. Красилівка)

4.      «Баришівська ЗОШ» (м. Баришівка)

5.      «ДЮСШ» (с. Тарасівка)

Ігри пройшли в одне коло в один день, де кожен зіграв з кожним.

У старшій віковій категорії, вигравши дві гри та зігравши одну нічию, переможцем змагань стала команда «ДЮСШ» (Заворичі). Найяскравішою грою була саме гра в нічию з командою «ДЮСШ» (Красилівка), де дівчата обох команд показали справжню командну гру та повагу до суперника. Терези перехилялись то в одну, то в іншу сторону, та все ж перемогла нічия, що відкинула дівчат з Красилівки на 3 місце у змаганнях. А срібними призерами стала команда з Баришівки. Останнє місце за молодою тільки-но створеною командою з Рудні.

Приємно було те, що всі спортсменки в цей нелегкий для України час мали чудове екіпірування, всі мали захисні щитки та гетри, а капітани гордо носили капітанські пов’язки.

В молодшій віковій категорії явними фаворитами змагань були дівчата з м. Славутич (тренер команди – Панченко В.В.). Хоча команда і складалась з дівчат на декілька років молодших за віком (наймолодшій було лише 8), та спортсменки впевнено вигравали гру за грою.  Найцікавіша гра в групі була між командами з Славутича та  Баришівки. До речі, першими гол на третій хвилині зі штрафного забили дівчата з Баришівки, чим ввели в ступор  всю команду. Але Кузнєцова Ліза, як і годиться капітану команди, взяла гру на себе і, перегравши двох захисників, вийшла віч-на-віч з воротарем,  зрівнявши рахунок. А далі вона вже асистувала Рождественській Насті, подвоїла рахунок,  під кінець тайму зробивши дубль. Та тільки-но розпочався другий тайм, нападник Баришівської команди першою була на добиванні, і знову з’явилась інтрига в матчі, чим дуже розізлила Славутицьких футболісток. Вболівальники шаленіли від темпу гри та техніки, що демонстрували команди. Темп гри був дуже високий і дівчата швидко втомлювались, чим і скористалась нападниця Славутича Ліза Кузнєцова, забивши за три хвилини  три м’ячі. А крапку в матчі поставила Рождественська Настя. Рахунок 8-3.

Досить цікавою була гра  і команд з Шкарівки та Баришівки, які довго не могли з’ясувати хто кращий, і, обмінявшись голами, так і закінчили гру з нічийним рахунком.

В підсумку Чемпіонами змагань, вигравши всі ігри та набравши максимальну кількість очок, стала команда «КДЮСШ» Славутич, друге місце  - у команди «Граніт» зі Шкарівки, замкнула трійку призерів команда з Баришівки, що поступилася сріблом за гіршою різницею забитих та пропущених м’ячів.

На нагородженні команди-призери отримали кубки та медалі. А тренер команди Красилівки – Москаленко Григорій Іванович – отримав подяку від комітету жіночого футзалу Київської області при ДЮФЛКО. Змагання були організовані на високому рівні, чекаємо з нетерпінням наступних змагань.

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

ФК Олимп