Городская новость

Першість шкіл з футзалу серед команд дівчат 3-4 та 5-6 класів.

24 лютого 2015 року в спортивному залі ЗОШ №2 пройшов черговий етап першості  шкіл міста Славутич з футзалу серед команд дівчат двох категорій: 3-4 та 5-6 класів.

Після тривалої перерви  поновилися змагання з футзалу, і цього разу школярки вийшли на майданчик, щоб довести, хто є найкращий   з цього виду спорту.

Це найменша школа в нашому місті, тому в змаганнях прийняло участь шість команд по три в кожній категорії. Грати вирішили в одне коло. Загалом адміністрація школи та вчителі фізичної культури, зокрема вихованка Славутицького футзалу та ФК «Олімп» - Балан Ірина, що вже працює в цій школі, серйозно віднеслись до проведення змагань. Зал був святково прикрашений та весь час лунала музика, яка підбадьорювала як гравців, так і чисельних вболівальників.

Боротьбу за звання Чемпіона школи розпочали молодші дівчата. Перша гра відбулась між командами 3-го та 4-го класів. Гра з перших хвилин почалась з атак то однієї, то іншої команди, але 4-й клас був сильнішим і кожного разу їхні атаки були все гострішими. В якийсь момент молодші дівчата розслабились і голи один за одним почали влітати в ворота. Спочатку Сибірська Настя зробила хет рик, а потім і Тісна Даша забила дубль. Загальний рахунок 7-0.

Відпочивши декілька хвилин, 3-й клас за жеребом розпочав гру з командою «МедіаДім», дівчата дуже хотіли виграти, та суперник думав інакше. Спочатку Богомолова Кароліна забила гол, а потім  і Сердюк Лера зробила дубль, на що третій клас відповів одним м’ячем . Рахунок 3-1.

Фінальна гра між 4-м класом та командою «МедіаДім» мала б бути окрасою змагань. Та з перших хвилин Сибірська Настя (вихованка ФК «Олімп») взяла ініціативу в свої руки, та на одному диханні провела два тайми, забивши відразу 5 м’ячів.

Отже, Чемпіоном школи з футзалу серед команд дівчат 3-4 класів стала команда 4-го класу.

Гра в старшій віковій категорії теж мала багато сюрпризів, і повинна б бути цікавою, адже це вперше всі команди мали статус Чемпіона:

6-й клас – Чемпіон школи №2 з футзалу в минулому році серед 5-6-х класів,

5-й клас – Чемпіон школи №2 з футзалу в минулому році серед 3-4-х класів,

Команда «МедіаДім» - Чемпіон школи №4 з футзалу в цьому році серед 3-4-х класів.

Після жеребкування на площадку вийшли дівчата 5-го та 6-го класів. І як не старались п’ятикласниці, та Григорян Світлана – учениця 6-го класу та екс-гравець ФК «Олімп», зробила хет рик та поставила крапку в грі. Рахунок 3-0. Далі 5-й клас вже мав вигравати будь що, і вони це зробили! Рождественсьа Настя (вихованка ФК «Олімп») змогла забити суперникам 5 м’ячів, вивівши свою команду вперед.

Остання гра вирішувала долю першого місця. Команда «МедіаДому», пропустивши м’яч, змогла відігратися і навіть вийти вперед, але Григорян Світлана зрівняла рахунок. Гра так і закінчилась з рахунком 2-2.

Чемпіоном школи з футзалу серед команд дівчат 5-6 класів стала команда 6-го класу.

Кращими гравцями були: Левченко Сніжанна (3-й клас),  Сибірська Настя (4-й клас), Булка Настя та Шубіна Тая (команда «МедіаДім»), Рождественська Настя (5-й клас),  Григорян Свєта (6-й клас).

Генеральний спонсор змагань - компанія «МедіаДім-Славутич». Головний суддя змагань -  Балан Ірина.