Городская новость

Першість 3-ї школи серед команд дівчат 3-4 кл.

28.04.2015 року пройшла першість ЗОШ №3 серед команд дівчат 3-4 кл.

Вже з самої розминки, коли команди виконували старанно виконували бігові тренування, вправи з м’ячем, удари по воротах, то було видно, що змагання будуть досить напруженими та цікавими, і перемоги ніхто просто так не віддасть.

Порядок ігор визначило жеребкування між капітанами.  Отже, перша гра між командами 3-А та 4-Б класу закінчилася з рахунком 2-0,  голи були забиті на останніх хвилинах матчу

З-А клас дав справжній бій минулорічним срібним призерам цих змагань, але впевнені атаки 4-Б  все ж таки досягли своєї мети, і Корж Богдана двічі за останні 2 хвилини вразила ворота суперниць.

Ще цікавішою виявилися змагання між  3-Б та 4-А.  Протягом усієї гри команди виглядали настільки рівно і так швидко обмінювалися атаками, що  передбачити, хто ж першим заб'є гол, було просто неможливо. Попри сильну підтримку вболівальників обох команд і старання гравців, м’яч вперто оминав ворота обох команд. Перший тайм 0-0. В другому гра ще більше напружувалася і від частих атак команд просто перехоплювало подих, всі з нетерпінням чекали, коли м’яч влетить у ворота якоїсь команди. І тільки на останніх секундах Бухаріна  Віка влучним ударом виводить 4-А до фіналу змагань.

Гра за 3-4 місце між командами 3-Б і 3-А була передбаченою. Адже гравці 3-А з перших секунд заволоділи ініціативою. залишалося тільки чекати коли м’яч потрапить у ворота суперниць. Попри неймовірне бажання 3-А, и м’яч вперто оминав ворота суперниць – перший тайм 0-0. Перша половина другого тайму була теж безрезультативною, команді 3-А  явно не вистачало влучності. Та все ж Сіренко Ангеліна змогла знайти ключик до воріт суперниць  і під кінець гри оформила  хет-рик.

Фінальна гра між командами 4-Б  та 4-А почалася дуже обережно, кожна команда усвідомлювала сили противника і боялася пропустити контратаку. Гравці обох команд намагалися грати в пас і було видно їх старанну підготовку до змагань. З кожною секундою збільшувався темп гри і атаки були гострішими.  Це додавало грі особливої цікавості. Вболівальники просто шаленіли,  вимагаючи від своїх команд результату. Першими відзначилася за рахунок  точного удару Багнюк Лізи  4-А клас. Було безліч шансів подвоїти рахунок, але 4-Б вдало скористалася контратакою і Шульга Анна зрівняла рахунок. Гра була достойною фіналу, гравці обох команд викладалися на всі 100%.

І за хвилину до фінального свистка, вдача все-таки посміхнулася гравцям 4-А класу:  Пелих Юлія, розібравшись з захистом та гарним голом, поставила крапку в  зустрічі. Отже 2-1 на користь  4-А класу.

 

Результати змагань:

1 місце - 4-Аклас,  кращий гравець команди – Пелих Юлія.

2 місце - 4-Б клас,  кращий гравець команди - Корж Богдана.

3 місце  - 3-А клас,  кращий гравець команди – Сіренко Ангеліна.

4 місце - 3-Б клас, кращий гравець команди  - Земцовська Поліна.

 

Головний суддя змагань – Зуй В.А.

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

ФК Олимп