Городская новость

Фінальні змагання Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2002 – 2003 р. н.

В  мальовничому місті Гребінка Полтавської області з 26 квітня по 28 квітня 2015 року пройшли Фінальні змагання Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2002 – 2003 р. н. спортивного сезону 2014 – 2015 років.

До фінальної частини змагань після відбіркових етапі, потрапило 8 кращих команд України з шести областей , які були розділені на дві групи:

Група «А»: «КДЮСШ» Славутич, «Колос» Городенка,  «Фортуна» Шевченково,  «Надія» Гребінка.

Група «Б»: «Пантери» Умань, «Вікторія» Конотоп, «Жайвір» Шпола. Команда «Лідер» м. Кобеляки не змогла виїхати на змагання.

Після церемонії відкриття змагань та хвилини мовчання для вшанування пам’яті загиблих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, команди пішли готуватися до гри за головний трофей – звання Чемпіона України з футзалу серед дівчат молодшої вікової категорії сезону 2014 - 2015 року. З перших секунд першої гри і до останньої секунди фіналу вся увага глядачів була прикута до ігрового майданчика.

В групі «А» явним лідером змагань була команда «КДЮСШ»  м. Славутич. Дівчата зі Славутича були швидкими, технічними, постійно комбінували та ні на секунду не віддавали ініціативу суперникам. В першій грі вони впевнено здолали команду «Колос» м. Городенка з рахунком  7-2, хоча першими пропустили гол саме славутчанки,  та, заспокоївшись, довели гру до логічного кінця, а потім переграли команду «Фортуна» Шевченково з рахунком 11-2. На п’ятки їм наступала  місцева команда «Надія» і доля першого місця в групі,  та хто гратиме у фіналі,  вирішувала гра між цими командами. Жодна з команд не хотіла програвати і всі розуміли, що гра буде цікава. Знову команда з Славутича пропускає першими, але  методично та впевнено засмучували воротаря суперників. На фоні інших гравців в команді явно виділялися своєю технікою та фізичними якостями дві спортсменки: Коваленко Альона та Кузнєцова Ліза. Гра закінчилася з рахунком 9-2.

В іншій групі теж напруга була до останньої хвилини. Команда «Пантери» з Умані спочатку не без проблем переграла команду «Вікторія»  Конотоп з рахунком 8-3, а потім зіграла в нічию з командою «Жайвір» Шпола. І долю першого місця вирішувала остання гра «Вікторії» та «Жайвіра», адже останні, вигравши в своїх опоненток з різницею в 6 м’ячів, виходили на перше місце в групі. Та сенсації не сталося, Конотопські дівчата впевнено переграли своїх однолітків та забезпечили собі друге місце в групі чим не абияк порадували дівчат та тренерів команди «Пантери», адже саме вони будуть грати за титул Чемпіона України.

В грі за 3-4 місце команда «Вікторія» переграла місцеву команду «Надія» з рахунком 5-1. А от  фінальну гру всі чекали з нетерпінням, адже технічні, швидкі дівчата зі Славутича протистояли міцним, витривалим суперницям з Умані. Вже на 5 хвилині першого тайму лідирували Пантери, але це було не довго, і славутичанки зрівняли рахунок 2-2. В другому таймі команди провели в атаках, та голів більше не було. Отже, все вирішували післяматчеві пенальті. Згідно регламенту виконували по три удари, а далі у випадку нічиї по одному удару до першого промаху. Першими били по воротах дівчата з «КДЮСШ». До м’яча підійшла Коваленко Альона і реалізувала пенальті, далі суперниці – промах, б’є Кузнєцова Ліза – гол, суперники – гол, б’є воротар команди «КДЮСШ» – промах, суперниці – гол, Саннікова Христина – гол, суперники – воротар Славутича парирує удар.

Чемпіоном України з футзалу спортивного сезону 2014 – 2015 років серед команд дівчат 2002 – 2003 р. н. стала команда - «КДЮСШ» м. Славутич!

Склад команди переможниці : Кузнєцова Ліза., Коваленко Альона., Голубцова Анна., Лукяшко Альона., Чириповська Яна., Рождєственская Настя., Шубіна Тая., Бондарук Ліза., Гатченко Анна., Саннікова Христина., Цупрунова Катя. (тренер команди – Панченко Володимир).

Кращим бомбардиром Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2002 – 2003 р.н.  стала Коваленко Альона (12 м’ячів).