Городская новость

Завершення першості шкіл міста з футзалу серед команд дівчат 3-4 та 5-7 класів

13 травня 2015 року ЗОШ №1 завершує спортивний марафон першості шкіл міста з футзалу серед команд дівчат 3-4 та 5-7 класів під гаслом «Відкриваємо світ футзалу разом з компанією «МедіаДім - Славутич»

Команди дівчат чотирьох класів під керівництвом вчителя фізичної культури Гапоненко Олени завзято розпочали боротьбу за головний трофей змагань  - звання Чемпіона школи з футзалу серед команд дівчат 3-х класів.

Першими на майданчик вишли дівчата 3А та 3В класів, перший гол вже на 3-й хвилині забила Стасовська Даша, але, завдяки авто голу, 3А зрівнює рахунок. Та все таки під кінець другого тайму спортсменка 3В класу Беляєва Соня влучним пострілом виводить свою команду до фіналу. Наступна півфінальна гра теж була досить запеклою між 3Б та 3Г класами. Гра була рівною, але  першими забили 3Б,  вдало пройшовши по правому флангу,, Чоботар Софія відкриває рахунок. В перерві в 3Г відбулася заміна, і гра пішла вже веселіше. Спочатку Пилипенко Анна зрівнює рахунок, а потім робить дубль і виводить команду в перед  - 2-1.

Гра за 3-4 місце між 3А та 3Б вражала жагою до перемоги, адже, програвши свої матчі, команди любою ціною хотіли перемоги. Доля сьогодні посміхнулась 3А: Стахір Аріна робить дубль і виводить свою команду на 3-тє місце в змаганнях.

Фінальна ж гра довго не могла вирішити, хто переможець, і на останніх секундах знову ж таки після заміни, м’яч після удару зрикошетив у ворота 3В класу. Гра так і закінчилася з рахунком 1-0.

1 місце – 3Г, кращий гравець команди –Доліна Даша.

2 місце – 3В, кращий гравець команди – Ланшакова Аліна.

3 місце – 3А, кращий гравець команди – Стахір Аріна.

4 місце – 3Б, кращий гравець команди – Чоботар Софія.

Головний суддя змагань – Панченко В.В.

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

ФК Олимп