Городская новость

Першість з футзалу серед дівчат 3-4-х класів

24 листопада 2015 року в приміщенні спортивного залу ЗОШ №4 пройшов черговий етап Першості ЗОШ №4 з футзалу серед команд дівчат 3-4-х класів під гаслом «Відкриваємо світ футзалу разом з компанією «МедіаДім - Славутич».

Для багатьох дівчат змагання були вперше в житті, але багато учениць вже давно познайомилися з цим видом спорту та полюбили його.

В змаганнях прийняло участь 4 команди. Після жеребкування першими в боротьбу вступили команди 4А та 3Б класу. З перших хвилин ініціативою заволоділи дівчата четвертого класу, і, як справжній капітан команди, Аксьонова Анна  відразу відзначилась забитим м’ячем вже на 4-й хвилині, а потім ще одним. Та на початку другого тайму Булка Анастасія змогла відіграти один м’яч, чим знову зробила інтригу в грі. Та все ж таки вся таж Аксьонова Анна забиває третій м’яч і ставить крапку в грі. Рахунок 3-1 на користь четвертого класу.

У другій півфінальній грі між командами 4Б та 3А класами сильнішими виявились старшокласниці. Силами Букші Олександри та Лещенко Марії рахунок на табло був 3-0.

Гра за 3-4 місце між командами 3А та 3Б класу довго не могла виявити переможця, та невпинна Булка Анастасія під кінець гри з різницею в одну хвилину змогла зробити дубль та вивести свою команду на третю сходинку змагань.

Фінальну гру чекали всі з нетерпіння, адже кожна спортсменка хотіла приміряти золоті медалі на своїй шиї. Знову команди, рівні за силами, довго не могли відкрити рахунок, і атаки однієї команди змінювались атаками іншої. Першими рахунок відкрили дівчата 4Б класу. Лещенко Марія, вийшовши віч-на-віч з воротарем, забила один з найкращих голів на змаганнях. А потім кращий гравець команди Букша Олександра під кінець другого тайму поставила крапку в грі, забивши свій 5-й м’яч на змаганнях.

Отже, чемпіонами ЗОШ №4 з футзалу серед команд дівчат 3-4-х класів в 2015-2016 році стали учениці 4Б класу.