Новость

Новости Animal Planet

НЕЗВІДАНІ МІСТА: МАНАУС

«Незвідані міста: Манаус» – це розповідь про тварин і людей, які волею долі живуть разом на невеликому острівці цивілізації в диких джунглях. Ми покажемо вам місто, загублене в самому серці амазонських джунглів. Тут, де природа підходить впритул до цивілізації, відбуваються несподівані драми, адже Манаус розташований на території дуже тендітної і дуже багатої екосистеми – Амазонської низовини, найбільшого масиву дощових тропічних лісів.

Дивіться програму «Незвідані міста: Манаус» щосереди з 18 червня о 19:15 на каналі Animal Planet

 

 

 

ПОРЯТУНОК СОБАК

У Великобританії майже в кожній четвертій родині живе собака. Це найулюбленіша тварина британців. Але, на жаль, такий почесний статус не завжди гарантує гарний догляд та гідне життя. Якщо стало відомо про жорстоке поводження з собакою, люди звертаються до Фонду захисту тварин, і його співробітники роблять усе можливе, щоб розібратися в ситуації і допомогти чотириногому вихованцеві – навіть незважаючи на опір власників. Ця програма розповідає про людей, які зробили помилку і покаялися, але все-таки її головні герої – ті, хто дарує надію на світле майбутнє.

Дивіться програму «Порятунок собак» щовівторка з 3 червня о 20:10 на каналі Animal Planet

 

ПЕКЕЛЬНА КІШКА

Прем'єра програми «Пекельна кішка» відбулася в 2011 році, і відтоді шоу здобуло величезну любов глядачів, а його ведучий і головний герой Джексон Гелаксі став справжньою зіркою. Джексон, експерт із котячої поведінки, приходить в будинки, де кішки влаштували справжній терор. Через їхні примхи сім'ї опиняються на межі розпаду, і тільки Джексону під силу приборкати бестій, які нявкають і дряпаються, та перетворити їх на добрих і слухняних тварин.

Дивіться програму «Пекельна кішка» щопонеділка з 23 червня о 20:10 на каналі Animal Planet

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

ФК Олимп