Новость

Новини Discovery Channel

СИБІРСЬКА РУЛЕТКА
Американські мрії здійснюються не в Америці, а в Росії. Саме так вважає головний герой нового проекту Discovery Channel «Сибірська рулетка» – лісоруб із США Шон Ван. Сімнадцять років він працював на лісозаготівлях у суворих умовах сибірської тайги і тепер знову повертається на її безкраї простори – вже не як звичайний лісоруб, а як керівник власної команди. Йому вдалось отримати дозвіл на вирубку, який діє три місяці. За цей час потрібно встигнути якомога більше, але на заваді шукачам пригод і заробітку стають час, холод, бездоріжжя і специфіка роботи в Росії. Що відвезуть Шон і його команда з собою на батьківщину – тисячі доларів чи одне тільки розчарування?
Дивіться програму «Сибірська рулетка» щочетвергa з 28 серпня о 21:00 на Discovery Channel

 

ПОВЕЛИТЕЛІ РОЗУМУ
Гадаєте, що знаєте про себе все? Програма «Повелителі розуму» доведе вам, що це зовсім не так! Група експертів досліджує тему, якій присвячено величезну кількість наукових робіт і всіляких теорій, але яка, попри це, залишається сповненою загадок і таємниць, – людський розум. Використовуючи різні методики, від гіпнозу до ефекту Форера, вони підтверджують, що ніхто з нас не може контролювати себе на 100%, і до того ж кожен може навчитися керувати іншими людьми. Щотижня експерти розповідатимуть про різноманітні психологічні хитрощі й трюки, які можна використовувати для маніпуляцій чужою свідомістю.
Дивіться програму «Повелителі розуму» щонеділі з 10 серпня о 20:00 на Discovery Channel

 

ЩО БУЛО ДАЛІ?
Передача «Що було далі?» розповідає про причини найбільш вражаючих катастроф, зафіксованих на відео. Кожен епізод ставиться на паузу перед найдраматичнішим моментом – і глядачам пропонується відповісти на питання: «Що було далі?». Потім вони бачать низку неймовірних, але науково обґрунтованих варіантів розвитку подій, кожен з яких може бути продовженням показаного запису.
Дивіться програму «Що було далі?» щонеділі з 17 серпня о 22:00 на Discovery Channel

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

ФК Олимп