Новость

Новини TLC

ПЕКЕЛЬНІ ГОТЕЛІ
Не перевелися ще клопи в номерах готелів, а таргани – на кухнях готельних ресторанів, але час покласти край цьому беззаконню! Гордон Рамзі знову пакує валізи, щоб відправитися в турне найжахливішими готелям США в другому сезоні програми TLC «Пекельні готелі». Він прямує в ті місця, які інших тільки відлякують, і його девіз – «Знайти та знешкодити!». Заручившись згодою господарів, Гордон бере справу в свої руки, не даючи нікому попуску. Приєднуйтесь до знаменитого кулінара, який постає в іншому амплуа і перевиховує недбайливих готельєрів.
Дивіться програму «Пекельні готелі» щочетвергa з 7 серпня о 22:50 на каналі TLC

 

ЕКЗ: 9 МІСЯЦІВ ПОТОМУ
У нас з'явилася можливість знову зустрітися з героями програми «ЕКЗ: чекаємо на дитину». Ми ще раз відвідаємо клініку «Новум» і поспілкуємося з людьми, які, використовуючи новітні технології, допомагають відважним парам стати батьками. Шлях ЕКЗ нелегкий. Тих, хто наважиться на цей крок, очікує безліч переживань. Завжди є ризик, що всі зусилля виявляться марними. Але наша передача не про це – вона про тих, кому посміхнулася доля. Ці пари понад усе на світі хотіли стати мамами і татами, і їхня заповітна мрія здійснилася.
Дивіться програму «ЕКЗ: 9 місяців потому» щопонеділка з 11 серпня о 21:00 на каналі TLC

 

ВЕЛИКИЙ ПЕКАР
Король кондитерів Бадді Валастро повертається. Разом із ним – двоє нових постійних суддів: шоколатьє Жак Торрес і головний пекар «Магнолія Бейкері» Боббі Ллойд. У четвертому сезоні трохи змінилися правила змагань. Учасники змагатимуться в парах, а не один на один. Головний приз – робота у Бадді Валастро в новій «Пекарні Карло» в Лас-Вегасі, в готелі-казино «Венеціанець», і значна сума – 100 000 доларів США. Відтепер у кожній серії буде проводитись додатковий раунд на вибування для команд із найнижчим рейтингом. У конкурсних завданнях фігуруватимуть не тільки торти, а й випічка та інші десерти.
Дивіться програму «Великий пекар» щочетвергa з 21 серпня о 21:55 на каналі TLC

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

ФК Олимп