Новость

Новини Animal Planet

ТИЖДЕНЬ АКУЛ
Цей вересень ми вирішили присвятити створінням, яких усі звикли боятись, – акулам. У програмі «Акула-Годзілла» руйнівники легенд Кері, Грант і Торі спробують відтворити доісторичного монстра, щоб оцінити його реальні розміри. «Порятунок з пащі 2» – це розповіді очевидців, яким пощастило вибратися живими з океану після зустрічі з хижаком. «Акули з іншого світу: повернення в безодню» – передача Пола Клеркіна, дослідника, який вивчає глибоководних акул. «Дрейф: 47 днів з акулами» – історія двох пілотів Другої світової війни. Вони зазнали катастрофи над Тихим океаном і 47 днів провели у водах, які кишать зубатими хижаками.
Дивіться цикл програм «Тиждень акул» щопонеділка з 1 вересня о 21:05 на каналі Animal Planet


ДІВЧИНА Й АКУЛИ
Медісон Стюарт – досить незвичайна дівчина. Вона захоплюється морськими мешканцями, які здатні сповнити жахом більшість людей. Ще підлітком Медісон помітила, що людина, винищуючи акул, одночасно ставить під загрозу і їхнє місце проживання. Тоді вона озброїлася камерою і самостійно взялася за надзвичайно важку справу – розповідати людям правду про прекрасних і загадкових створінь. Із багатьма акулами вона зустрічалась особисто.
Дивіться програму «Дівчина й акули» щовівторка з 2 вересня о 23:50 на каналі Animal Planet

 

ДИКІ ТВАРИНИ
Пропонуємо до вашої уваги програму під назвою «Дикі тварини». У ній ми зустрінемося з різноманітними представниками тваринного світу і спробуємо визначити, хто з них неперевершений за певними показниками. Хто найнебезпечніший у воді та на суші? Хто літає вище за всіх? Хто хитріший? Хто найсильніший або найшвидший? Хто, зрештою, отримає корону імператора диких тварин? Наберіться терпіння – ви все дізнаєтеся в останній серії програми.
Дивіться програму «Дикі тварини» щосереди з 10 вересня о 22:00 на каналі Animal Planet

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

ФК Олимп