Новость

Новини TLC

НАЙКРАЩИЙ КУХАР АМЕРИКИ: ДІТИ
Битва за звання найкращого кухаря Америки завжди була палкою, але тепер її жар не має ніяких меж: на арену виходить нове покоління майстрів. Учасників проекту TLC ледве видно із-за плити, але їхні страви практично не відрізнити від ресторанних шедеврів. Творіння юніорів оцінює все те ж суворе і неупереджене тріо метрів – відомі шеф-кухарі Гордон Рамзі та Грем Елліот, а також успішний нью-йоркський ресторатор Джо Бастіанич. На поблажливість через вік годі й чекати, але конкурсанти на неї і не розраховують. Вони ще малі, проте їхні амбіції досить великі.
Дивіться програму «Найкращий кухар Америки: діти» щочетверга з 11 вересня о 21:00 на каналі TLC

ЖІНКИ АЛЯСКИ У ПОШУКАХ КОХАННЯ
Шість жінокз Аляски вирішили, що з ни вистачить неголених рибалок, і вирушили д оМаямі-Бічяскравого, сонячного, пристрасного міста, щоб знайти своєк охання. Спочатку вони були налаштовані дуже серйозно. Підібрали роботу, ризикнули всім, щоб влаштуватися і знайти залицяльників, але дуже скоро виявилось, що вони почувають себе тут незатишно. Чоловіки їм зустрічалися різні: пожежники і футболісти, тренери і поліцейські. Чи є шанс відшукати своє щастя? Або ж принци існують лише в казках? А якщо все-таки стосунки складуться, як же житимуть принци на суворій і сніжній Алясці?
Дивіться програму «Жінки Аляски у пошуках кохання» щопонеділка з 1 вересня о 21:00 на каналі TLC

 

КОРОЛЕВИ ЛОМБАРДУ
Дві прекрасні підприємниці, Мінда і Ніккі, тримають ломбард, який призначений спеціально для жінок. У ньому є все, що могло б зацікавити прекрасну стать: від необхідних дрібниць на кшталт сумочок, прикрас, одягу до колекційних Барбі, класичних автомобілів та антикваріату. Разом зі своїми помічниками дівчата беруть речі на комісію, купують і продають все, що може принести прибуток їхній невеликій компанії. Вони їздять околицею, спілкуються з клієнтами і всіляко намагаються зруйнувати уявлення про те, що власником ломбарду може бути лише чоловік.
Дивіться програму «Королеви ломбарду» щовівторка з 23 вересня о 21:00 на каналі TLC

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

ФК Олимп