Новость

Новини Discovery Channel

З'ЇДЕНИЙ ЖИВЦЕМ
Уперше в історії людина дозволить хижакові проковтнути себе, до того ж обидва залишаться в живих – завдяки цьому експерименту Пол Розолі сподівається отримати нові дані про звички та інстинкти найбільших змій на планеті. Жодне живе створіння під час зйомок програми не постраждало: щоб залишитися цілим і неушкодженим у ході експерименту, Пол одягнув спеціальний захисний костюм, а за здоров'ям анаконди стежили відразу троє герпетологів. Не пропустіть, безстрашний натураліст Пол Розолі відправляється у зміїну пащу строго за розкладом.
Дивіться програму «З'їдений живцем» у неділю, 21 грудня, о 19:05 на Discovery Channel

 

ШВИДКІ ТА ГУЧНІ
Передача «Швидкі та гучні» повертається з новими серіями, сповненими високооктановими пригодами. Річард Роулінгс й Аарон Кауфман подорожують віддаленими закутками Техасу в пошуках забутих і покинутих автомобілів, які вони сподіваються полагодити у своєму гаражі «Gas Monkey». Подивіться, як заповзятлива пара за копійки купить проіржавілий Apache та відреставрує його за власним дизайнерським проектом якраз до початку аукціону.
Дивіться програму «Швидкі та гучні» з 23 грудня щовівторка о 20:00 на Discovery Channel

 

НЕЗРОЗУМІЛЕ: СПЕЦІАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

У світі залишилося ще багато таємниць і загадок, котрі, як і раніше, не піддаються ні логічному, ні природничо-науковому поясненню. Кожна серія програми знайомить глядачів із новими аномальними явищами, що відбулись у різних куточках земної кулі, зокрема і в Росії. Більшість із них загнали вчених у безвихідь, породили легенди і навіть стали частиною культури: явища НЛО, містичні зникнення, знаходження скелетів невідомих науці істот – усе це, так чи інакше, відбувається в нашому світі та накладає свій відбиток на свідомості людей.
Дивіться програму «Незрозуміле: спеціальні матеріали» з 7 грудня щонеділі о 14:30 на Discovery Channel

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

ФК Олимп