Новость

Новини TLC

НАЙКРАЩИЙ КУХАР АМЕРИКИ

Три експерти – легендарні шеф-кухарі Гордон Рамзі та Грем Елліот, а також ресторатор Джо Бастіанич – знову готові ухвалювати свої суворі, але справедливі вироки у новому сезоні програми «Найкращий кухар Америки». Сотні любителів винесуть на їхній суд свої страви, але тільки один із них буде визнаний справжнім майстром кулінарії. Учасники повинні пройти цілу низку випробувань. Вони готуватимуть страви із найнесподіваніших продуктів і боротимуться один з одним у конкурсах на виживання. Тільки найкращі, найсміливіші, найвитриваліші зможуть залишитися в програмі та позмагатися за фінальний приз.
Дивіться програму «Найкращий кухар Америки» з 8 січня щочетверга о 22:00 на каналі TLC

 

 

ОДЯГНИСЯ НА ВЕСІЛЛЯ: РЕНДІ ЗНАЄ ЯК

Ренді Фенолі, який працює у знаменитому весільному салоні «Kleinfield Bridal», що знаходиться в самому центрі Манхеттена, допомагає кожній нареченій знайти ідеальне вбрання. Він той, хто здатний втілити мрію в життя і зробити ваше весілля незабутньо прекрасним. У серії спецвипусків Ренді дає поради про те, що потрібно врахувати під час обирання сукні. Він проаналізує поширені помилки наречених, поговорить як про бюджетні, так і про найдорожчі вбрання та, нарешті, представить добірку «Топ-10 речей, які потрібно врахувати під час купування весільного вбрання».
Дивіться програму «Одягнися на весілля: Ренді знає як» з 22 січня щочетверга о 21:00 на каналі TLC

 

МОЇ П'ЯТЬ ДРУЖИН

Бреді Вільямс – сучасний багатоженець. Він і його дружини швидше вірять у кохання і взаємну прихильність, аніж у громадські моральні основи. Їм дуже непросто в нашому суспільстві, але, незважаючи ні на що, вони готові розповісти про свій незвичайний спосіб життя. Бреді та його дружини стикаються з різними проблемами. Відносини між жінками бувають натягнутими. У програмі ви дізнаєтесь, як їм вдається співіснувати під одним дахом.
Дивіться програму «Мої п'ять дружин» з 19 січня щопонеділка о 23:00 на каналі TLC

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

ФК Олимп