Новость

Новини Discovery Channel

ОСТРІВ З БЕАРОМ ГРІЛЛСОМ
Багато людей замислюються над тим, чи зуміють вони вижити на безлюдному острові. Але що ж тоді, коли вони насправді опиняться там і зможуть покластися лише на власні сили? Шукач пригод Беар Гріллс на місяць залишить тринадцять англійців на далекому острові в Тихому океані. Їм більше немає на кого розраховувати, а в їхньому розпорядженні тільки відеокамери, одяг і найпростіші інструменти. Цей райський куточок може обернутися для них справжнім пеклом. Чи зможуть сучасні люди, які звикли до зручностей двадцять першого століття, пристосуватися до дикого, ворожого середовища?
Дивіться програму «Острів з Беаром Гріллсом» з 19 січня щопонеділка о 21:00 на Discovery Channel

 

СПРАВЖНЯ АЛЯСКА
Канал Discovery представляє захоплюючі програми, які присвячено Алясці. У третьому сезоні «Хлопців з Юкону» герої готові вдатися до крайніх заходів через урядову заборону. Програма «Бунтівники крижаного озера» розповість про відчайдушних сміливців, яким доводиться боротися за своє життя, полювати, добувати воду і захищати свою територію. Вони живуть на глухому замерзлому озері і намагаються пережити чергову сувору зиму. А герої програми «Залізниця Аляски» – першорядні залізничники – повинні змагатися із жорстокою і підступною природою, щоб підтримувати кілометрові сталеві колії в робочому стані під час нещадної зими.
Дивіться цикл програм «Справжня Аляска» з 16 січня щоп'ятниці о 20:00 на Discovery Channel

 

ЕФЕКТ КАРБОНАРО

Майк Карбонаро – професійний ілюзіоніст, але бажання жартувати над оточуючими у нього в крові. Він практикує свої трюки прямо на вулицях міст, а їхніх мимовільних учасників знімає прихована камера. Під об'єктивами прихованих камер він розігрує, дивує і залишає у подиві людей, які нічого не підозрюють, у найнезвичайніших життєвих ситуаціях. На ваших очах Майкл вразить підлітків шнурками, які зав'язуються самостійно, запропонує відвідувачам бару складні скляночки з віскі і покаже студенту найбільш гуманний спосіб боротьби із гризунами.
Дивіться програму «Ефект Карбонаро» з 4 січня щонеділі о 13:00 на Discovery Channel

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

ФК Олимп