Городская новость

Першість школи № 2 з футзалу

14 лютого 2014 року в День Святого Валентина в спортивному залі ЗОШ №2 відбулась відкрита першість з футзалу серед команд дівчат 3-4-х та 5-6-х класів.

 Адміністрація школи досить відповідально поставилась до проведення змагань. Спортивний зал був святково прикрашений, на стінах залу  розміщені плакати з інформацію про користь занять фізичною культурою та спортом. Також звучав  музичний супровід, що після кожної гри піднімав настрій не тільки програвшій команді, а й гостям змагань, яких в спортивному залі зібралося більше 100 чоловік. Кожна команда-учасниця мала своїх вболівальників, здебільшого хлопців, що прийшли з речівками та плакатами підтримати своїх однокласниць. В змаганнях прийняли участь 6 команд, по три в кожній віковій категорії.

Після урочистого відкриття змагань, боротьбу за звання Чемпіона школи розпочали дівчата 3-4 класів. 3А і 4А класи вступили в боротьбу першими. Перемогти хотів кожен з них. І першими забили гол дівчата третього класу - Тісна Даша, перегравши захисника, вдало пробила майже в упор по воротах суперника. Та вже на початку другого тайму для дівчат третього класу почалась чорна полоса. Спочатку та ж Даша зрізала м’яч в свої ворота, а потім Рождественська Настя зробила дубль. Отже, загальний рахунок 3-1.

Наступна гра була між 3А класом та командою «МАКЕТ», що складалась з дівчат 2-х класів. Гра в першому таймі була досить рівною, а от другий тайм для дівчат команди «МАКЕТ» була суцільним жахом. Сибірська Настя реабілітувалась за першу гру і забила відразу 7 м’ячів, на що інша команда забила гол престижу (Богомолова К.). Остання гра між командами 4А класу та командою «МАКЕТ» в цій віковій категорії пройшла за тим же сценарієм, що й попередня. Знову рівний перший тайм, та на цей раз вже Рождественська Настя змогла забити 13 сухих м’ячів.

В цій віковій категорії команди посіли такі місця: І місце – 4А клас , ІІ місце – 3А клас, ІІІ місце – «МАКЕТ».

У віковій категорії 5-6 клас першими розпочали гру 5А та  6А класи.  В цій грі виявилось, що дівчата п’ятого класу були на голову сильнішими і в кожному з двох таймів забили по три сухих м’ячі. Далі гра між 6А класом та командою «МАКЕТ», що складалась переважно з дівчат 3-4 класів, теж виявилась досить цікавою, та сенсації не було. Перемогла команда «МАКЕТ» з рахунком 4-0. Голи на рахунку Шубіної Таї. А от гра за 1-2 місце між командами «МАКЕТ» та 5А класом виявилась найцікавішою та найзапеклішою. Всі два тайми на полі була напруга і кожна помилка могла бути причиною програшу. І цю помилку зробили гравці команди «МАКЕТ». В кінці першого тайму Григорян Свєта забила вирішальний  і єдиний гол в цій зустрічі. Хоча Шубіна Таїсія не змогла реалізувати два виходи сам на сам з кіпером суперників.

В цій віковій категорії команди посіли такі місця: І місце – 5А клас, ІІ місце – команда «МАКЕТ», ІІІ місце – 6А клас.

Команди-переможці були нагороджені медалями та грамотами. Були визначені та нагороджені спеціальними призами від компанії «МАКЕТ» кращі гравці в кожній команді: Сибірська Настя (3А), Рождественська Настя (4А), Гнатенко Настя (команда «МАКЕТ»), Григорян Свєта (5А), Тісна Богдана (6А), Череповська Яна (команда «МАКЕТ»). Кожен учасник змагань отримав сувенірний подарунок від компанії «МАКЕТ». Слід відмітити, що вже другий рік поспіль компанія «МАКЕТ» є генеральним спонсором змагань з футзалу серед шкільних команд дівчат м. Славутича.

Грамотою від комітету жіночого футболу та футзалу ДЮФЛКО був нагороджений вчитель фізичної культури ЗОШ №2 Семака В.М. Також свій подарунок у вигляді сувенірного футбольного м’яча отримала в.о. директора школи Заікіна В.М. за підтримку в організації даного спортивного заходу.

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

Viber Bot MediaDim