ЧаВо

Часто задаваемые вопросы

Як укласти договір про надання доступу до мережі Інтернет?

Договір укладається в абонентському відділі компанії за наявності паспорта. При цьому необхідною умовою є наявність реєстрації фізичної особи за адресою підключення.

Як змінити тарифний план?

Для зміни тарифного плану абоненту, з яким укладено договір про надання послуг, необхідно подати заяву до абонентського відділу. При собі необхідно мати документ, що засвідчує особу. При цьому тарифний план буде змінено з 1 числа наступного місяця.

Чи можна призупинити користування послугами доступу до мережі Інтернет?

Призупинити свій тарифний план терміном від 1 до 3 місяців (один раз на рік) тепер можна, не виходячи з дому. Для цього в розділі «Інтернет» або «Інформація про користувача» необхідно вибрати період (наприклад, з 1 березня до 1 квітня), прийняти правила користування та підтвердити свої дії. Вартість зупинення – 10 грн. (Незалежно від кількості місяців). Кошти спишуться з вашого рахунку після закінчення дії призупинення. Варто зауважити, що оформлення цієї послуги можливе лише за позитивного балансу (від 0 грн. і більше).

Доступ до Інтернету блокується при негативному балансі Особового рахунку. Чому за цей місяць нараховується абонентська плата?

Існує два види блокування:

1) Автоматичне блокування – збереження аккаунта в активному стані з можливістю автоматичного розблокування при надходженні коштів на Особовий рахунок (абонентська плата за цей місяць нараховується).

2) Блокування за несплату - стан акаунту, у якому він може бути розблокований автоматично за наявності коштів на Особовому рахунку. Це відбувається, якщо автоматичне блокування триває більше місяця.

Чому буває важко додзвонитися на лінію технічної підтримки?

Технічна підтримка користувачів мережі Інтернет здійснюється цілодобово за телефоном 2-08-73 (а також за іншими телефонами мобільного зв'язку, номери яких зазначені в розділі «Контакти»). Іноді черговому адміністратору доводиться консультувати одного клієнта тривалий час, тому номер може бути періодично зайнятий.

Слід зазначити, що за телефоном 2-08-73 всі вхідні та вихідні дзвінки записуються. Тому, якщо у вас є претензії після звернення на лінію техпідтримки, ви можете повідомити про це за телефоном 2-07-10 або написати на e-mail (officemdim@gmail.com), повідомивши час розмови з черговим адміністратором.

Як здійснюється технічна підтримка користувачів послуг Інтернет?

У компанії цілодобово працює служба технічної підтримки, де надається допомога з технічних питань, що стосуються послуг Інтернет. У випадках, коли проблему неможливо вирішити в телефонному режимі, адміністратор записує заявку для виклику фахівця компанії до клієнта додому або офісу. Ви також можете викликати співробітників служби технічної підтримки для встановлення та налаштування різного роду програмного забезпечення, антивірусного програмного забезпечення, мережевих підключень тощо. Такі роботи оплачуються згідно з прейскурантом послуг.

В які терміни виконуються заявки, подані до служби технічної підтримки Інтернет?

Заявки виконуються протягом кількох днів у порядку черги щодня (крім вихідних та святкових днів), з 9-00 до 18-00 год. При цьому наші працівники попередньо телефонують  клієнту, щоб узгодити час, зручний для відвідування.

Яку модель роутера вибрати?

Вам підійде будь-який роутер із підтримкою PPTP. Рекомендуємо роутери TP-Link, оскільки їхня експлуатація в нашому місті показала достатню надійність, а також у них доступна ціна.

Де продаються роутери?

У нашому місті роутери можна придбати у магазинах «Комп'ютерні системи» (Бакинський квартал, 1, тел. 2-95-42) та «Мобікомп» (Московський квартал, 1, тел. 2-44-29; Єреванський квартал, 4, тел.2-97-94). Найбільш популярні моделі: маршрутизатор TP-LINK TL-WR740N, маршрутизатор TP-LINK TL-WR741ND, маршрутизатор TP-LINK TL-WR941ND.

Як налаштувати роутер?

Виконати налаштування роутера можна самостійно, користуючись інструкціями, які розміщені на нашому сайті в меню «Інтернет», підменю «Інструкції». У разі відсутності можливості налаштування роутера самостійно, ви можете звернутися до служби технічної підтримки для виклику спеціалістів компанії додому. Налаштування роутера оплачується за актом, згідно з прейскурантом послуг.

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

Viber Bot MediaDim