ЧаВо

Часті питання

Як укласти договір на підключення до мережі кабельного телебачення?

Договір укладається в абонентському відділі при наявності паспорта.

Чи можливо призупинити користування послугами телебачення?

Ви можете призупинити користування послугами на строк від 1 до 3 календарних місяців (сумарно не більше 3 місяців один раз на рік). Для цього вам потрібно подати відповідну заяву до абонентського відділу, пред'явивши документ, що засвідчує особу. При цьому послуги будуть припинені з 1 числа наступного календарного місяця.

Як відновити трансляцію телевізійних каналів, якщо її було відключено через несвоєчасну оплату?

Відповідно до договору про трансляцію (ретрансляцію) телевізійних каналів у мережі кабельного телебачення «Макет», абонплата вноситься абонентом щомісяця до 30 числа за поточний місяць. Тобто, якщо відсутня оплата послуг у зазначені терміни, абонент тимчасово відключається від мережі кабельного телебачення. Після оплати заборгованості, пені та вартості повторного підключення (55 грн.), надання послуг поновлюється протягом 3 днів після надходження оплати. При цьому необхідно врахувати, що оплата через банківські установи надходить за кілька днів.

Як налаштувати ТВ-канали?

Для цього вам необхідно виконати сканування каналів у ручному режимі, згідно з посібником з експлуатації вашого телевізора.

У будинку кілька телевізорів, але зображення одного з них є незадовільним.

Причиною цього може бути слабкий контакт на роз'ємах, неправильне з'єднання кабелю або пошкодження. Якщо вам не вдалося вирішити проблему самостійно, зверніться до цілодобової служби підтримки за телефоном 2-08-73 та подайте заявку (послуга платна).

У яких випадках я можу викликати спеціалістів сервісного центру?

Якщо в квартирі або офісі різко погіршився телевізійний сигнал або взагалі зник, звертайтеся до цілодобової служби підтримки (2-08-73).

Як викликати працівника вашого підприємства для ремонту телевізора?

Ми не займаємось ремонтом телевізійної техніки. У нашому місті телеательє знаходиться в Московському кварталі, 10, ФОП Асратов Едуард Іванович, тел. 2-98-95.

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

Viber Bot MediaDim