Городская новость

Продовжується першість м. Славутич з футзалу серед команд дівчат «Макет відкриває світ футзалу»

07.04.2014 р. пройшла ІІ Першість ЗОШ №3 з футзалу серед команд дівчат 5-6 класів. Змагання відбувалися на майданчику зі штучним покриттям, адже на подвір’ї – весна.

У першому півфіналі зіграли дівчата 5А та 5Б класів. Під час першого тайму команди рахунок довго не могли відкрити, атаки, здавалось набагато сильнішої команди 5А класу, були гострими, але  в кінці не вистачало влучності та й воротар 5Б класу був на висоті. Та все ж таки дівчата 5А змогли забити два м’ячі, ще до перерви відзначились Коваленко Альона та Кузнєцова Ліза. А от в другому таймі 5Б клас зміг відіграти один м’яч; воротар, піймавши м’яч,  влучно пробила в дальній кут воріт. У зв’язку з цим команда вирішила змінити воротаря, випустивши його як польового гравця, і це була помилка. Відразу 5А заволодів ініціативою та забив 6 м’ячів. Загальний рахунок 8:1. Голи забивали Кузнєцова Л. (5 м’ячів) та Коваленко А. (3 м’ячі).

 Другий півфінал відбувся між командами 6А класу та збірною 4-х класів. Гра теж була теж цікавою, але молодші дівчата були настільки впевнені в собі та своїй команді, що забили по чотири м’ячі в кожному з таймів. Загальний рахунок 8:0. Голи забивали: Бондарук Л.- 1, Григорян С.- 4, Рождественська Н.- 2, Пастушенко К.- 1.

Були визначені команди фіналісти. Спочатку зіграли за 3-4 місце 5Б та 6А класи, команди були рівними по силах. І якщо одні були більш спритнішими, інші - більш технічні. Перший гол забили дівчата 5Б класу: Рудакова Лера вдало замкнула передачу з флангу.  Та дівчата 6А класу не тільки зрівняли рахунок -  Судачина Женя пробила влучно зі штрафного - але й змогли вийти в перед: спочатку спритніша була Лутченко Олеся, а потім крапку в грі поставила та ж Судачина Женя. Рахунок 3:1.

В фіналі зіграли команди дівчат 5А та збірна 4-х класів. Сенсації не сталося, як не старалися молодші дівчата, та переграти більш досвідчених п’ятикласниць вони не змогли. Рахунок 7:1. Голи забили: Коваленко А. - 3, Кузнєцова Л. - 2, Саннікова К. - 1, Каранда М. - 1. Гол престижу на рахунку Рождественської Насті.

Отже, 2-й рік поспіль Чемпіоном ЗОШ №3 з футзалу серед команд дівчат 5-6 класів стала команда 5А класу,  ІІ місце -  у збірної команди 4-х класів, ІІІ місце -  у 6А класу.

Всі учасники змагань отримали спеціальні призи  та сувеніри від компанії «Макет». Кращими гравцями в командах стали: 5А – Коваленко Альона, 5Б – Черній Ліза, 6А – Лутченко Леся, збірна 4-х класів – Рождественська Настя. Всі вони були нагороджені призами від компанії «Макет». Спеціальний приз від компанії «Макет» отримав вчитель фізичної культури Кублій О.О. Головний суддя змагань – Панченко В.В.

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

Viber Bot MediaDim