Городская новость

ІІ етап Першості м. Славутич з футзалу серед команд дівчат

Нарешті  змагання ІІ етапу Першості м. Славутич з футзалу серед команд дівчат «МАКЕТ відкриває світ футзалу» дійшли й до ЗОШ №4.

В минулому році дівчата школи №4 були Чемпіонами міста серед 5-7-х класів, і в них є величезне бажання залишили Кубок та звання Чемпіона в своїй школі. І саме кращі футболістки школи потраплять до збірної школи з футзалу та зможуть представляти свою школу на змаганнях, що пройдуть вже скоро, а саме - 15 травня на майданчику зі штучним покриттям стадіону «Каскад».

Першими в боротьбу за звання Чемпіона школи вступили дівчата 5-6-х класів. В змаганнях прийняло участь шість команд, і в порівнянні з минулим роком рівень гри дівчат, завдяки цим змаганням та вчителям фізичної культури, що не менше вболівали за своїх вихованок, зріс в рази. Якубець Ю.А.  працює з 5-ми класами, вихованка ФК «Олімп»; КМС з футзалу Священко Т.Г.  працює з 6-ми класами. Головний суддя змагань – Панченко В.В. суддя – Зуй В.А.

Хочеться відзначити, що школа - а саме вчителі фізичної культури - підготувалися до проведення змагань. Було прикрашено весь зал плакатами, що пропонували дітям спорт як альтернативу Інтернету та комп’ютеру, де була агітація займатися різними видами спорту. А повітряні кульки, розвішані по всьому залу, додавали змаганням святковості. Було вирішено розділити команди на дві групи та провести змагання одночасно в двох залах.

Після відбіркового етапу змагань за 5-6 місце, грали команди: «Макет-2» та 5А клас. Команда  «МАКЕТ» складалась з збірної команди дівчат 3-х класів і боролась до останнього, але 5-А, забивши єдиний м’яч, посунула юну команду на шосте місце.

В грі за 3-4 місце між командами 5Б та 6А класу теж сенсацій не сталось, і хоча перший тайм і закінчився з рахунком 0:0, та в другому таймі зусиллями Касенкової Даші, що зробила дубль, та Лук’яшко Альони впевнено здобули перемогу 6А клас з рахунком 3:0.

Фінальна гра виявилась, як і годиться в змаганнях, найяскравішою і найцікавішою. Численні вболівальники під час відбіркових ігор вже знайшли своїх фаворитів і щосили підтримували їх оплесками та різними спортивними говірками. Особливо яскраво вболівали юнаки 6А класу за команду «МАКЕТ-1». До фіналу потрапили дівчата 6Б класу та команда «МАКЕТ-1», що складалась з збірної команди дівчат 4-х класів. З перших хвилин гри дівчата обох команд час від часу перевіряли воротарів команд суперників та старались прорахувати своїх суперників і використати їхні помилки. Так, в одній з атак Рождественська Настя, перегравши захисника, влучно пробила в дальній кут воріт 1:0. 6Б не розгубився, і за декілька хвилин Потапенко Юлія зрівняла рахунок, влучно пробивши з 10 метрів – воротар був безсилий. Так закінчився перший тайм.

В другому таймі дівчата з команди «Макет-1» посилили свої атаки, навіть воротар час від часу допомагав команді. І знову Рождественська Настя показала всім відмінну техніку володіння м’ячем, перегравши майже всю команду, вийшла віч-на-віч з воротарем  - і рахунок вже 2:1. Але, як не старалися шестикласниці, та вирівняти ситуацію їм не вдавалось. А Настя втілила свою мрію в життя на цих змаганнях, зробивши хет-рик. Отже, рахунок 3:1, і команда «МАКЕТ-1 » стала переможцем змагань. Та оскільки вона грала поза конкурсом, то Чемпіоном школи серед 5-6-х класів стала команда 6Б класу, а команда «Макет-1» - переможцями змагань. Завдяки компанії «Макет», що вже другий рік поспіль є спонсором цих змагань, нагороди (медалі) отримали обидві команди. Також подарунки від наших спонсорів отримали  кращі гравці в кожній команді і навіть вчителі фізичної культури.

Кращими гравцями в командах стали:

5А клас – Кузьменко Вікторія, 5Б – Шпеко Анастасія, 6А – Касянкова Даша, 6Б – Потапенко Юлія, «Макет-1» – Рождественська Настя, «Макет-2» - Дудка Ангеліна.

Вже 24 квітня за підтримки генерального спонсора змагань компанії «МАКЕТ» (МедіаДім), в ЗОШ №4 стартують змагання з футзалу серед дівчат 3-4-х класів. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати змагання та підтримати учасників змагань.