Городская новость

ІІ - й Чемпіонат школи з футзалу серед команд дівчат 3-4-х класів

24 квітня 2014 року в спортивних залах ЗОШ №4 пройшов ІІ-й традиційний Чемпіонат школи з футзалу серед команд дівчат 3-4-х класів «МАКЕТ відкриває світ футзалу».

В змаганнях прийняло участь шість команд, що були розділені на дві групи по три команди, ігри проходили одночасно в двох спортивних залах школи, адже таку кількість команд та вболівальників в одному залі просто не можливо було розмістити.

Головний суддя змагань – Панченко В.В., суддя – Зуй В.А.

За 5-6 місце грали команди 4Б та 3А класів, і, на диво всім, виграли молодші дівчата з рахунком 1:0, вирішальний гол забила Ободовська Даша. Наступна гра за 3-4 місце між командами 4А та 3Б  класів була рівноцінна фінальній команді, постійно атакували та створювали моменти біля воріт суперника. І майже під кінець гри зусиллями Пильник Лізи 4А клас вирвав перемогу з рахунком 1:0.

За 1-2 місце в боротьбу вступили дівчата команди «МАКЕТ», що складалася з дівчат 2-х класів, та команда 3Б класу. І з перших хвилин дівчата 3Б класу заволоділи ініціативою і вже не віддавали її до кінця гри. Перший гол забила Сергєєва Вікторія, а далі один за одним впевнено почала забивати м’ячі у ворота суперника Шубіна Таїсія - сподіваємось майбутня зірка футбольної арени -– вона 6 разів примусила воротаря витягувати м’яч з сітки воріт. Та команда «МАКЕТ» змогла відіграти один м’яч, вихід один-на-один реалізувала Шавеко, але на більше не вистачило сил.

Завдяки компанії «Макет» (МедіаДім - Славутич), що вже другий рік поспіль є спонсором Чемпіонату шкіл міста серед команд дівчат різних вікових категорій, переможці змагань отримали медалі та диплом. Також подарунки від наших спонсорів отримали  кращі гравці в кожній команді.

Кращими гравцями в командах стали:

3А клас – Михайленко Даша, 3Б – Шубіна Таїсія, 3В- Лук’яшко Ліза, 4А - Пильник Ліза, 4Б – Ободовська Даша, команда «Макет» – Сіренко Ангеліна.

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

Viber Bot MediaDim