Городская новость

Чемпіонат школи з футзалу серед команд дівчат 2-х класів

29 квітня 2014 року для учнів 2-х класів ЗОШ №4 був днем незвичайним, адже вперше вони прийняли участь в Чемпіонаті школи з футзалу серед команд дівчат 2-х класів в спільному  футзальному проекті компанії «МедіаДім-Славутич» («Макет») та ФК «Олімп».

Це були останні змагання ІІ етапу Першості м. Славутич з футзалу серед шкільних команд дівчат. Головний суддя змагань – Панченко В.В.

На старт вийшло три команди дівчат, і хоча вони роблять лише перші кроки на шляху до великих спортивних досягнень, але це не завадило їм добре провести час іа пізнати цікавий світ футзалу. Та й шалена підтримка вболівальників спонукала їх зробити неможливе.

Перша гра між командами 2А та 2Б класу  довго не могла виявити хто кращий. Першою забила м’яч на початку другого тайму  учениця 2Б класу  Дігтієвська Анна, але за декілька хвилин влучним ударом рахунок зрівняла Аксьонова Анна. Гра набула інтриги, та знову ж таки зусиллями  Дігтієвської Анни 2Б клас вийшов вперед і зміг втримати перевагу. Загальний рахунок 2:1.

Далі була гра між командами 2А класу та командою «Макет», що складалась з дівчат 2-х класів інших шкіл, які нещодавно під керівництвом тренера (Зуй В.А.) розпочали тренуватись в групі відділення футзалу КДЮСШ м. Славутич. І хоча вони ще спортсменки- початківці, але гру показували дорослу. Використовуючи передачі, вдало переводили м’яч з флангу на фланг та систематично і влучно пробивали по воротах суперників, не залишивши від їхньої оборони камня на камні. Загальний рахунок 5:0. Голи забивали  Стахір А. - 2, Стасовська Д. - 2, Сердюк Л. - 1.

Остання гра змагань теж на початку тримала інтригу. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0,  в другому таймі на полі з’явилась лідери команди - Стахір Аріна та Богомолова Кароліна, які  на пару забили три м’ячі, тим самим вивівши свою команду в переможці змагань.

Отже, 1 місце виборола команда «МАКЕТ», 2 місце – 2Б клас, 3 місце – 2А клас. Команда- переможець була нагороджена медалями та грамотами від генерального спонсора змагань компанії «МедіаДім - Славутич», а також призи від компанії отримали всі учасники змагань.

Кращими гравцями в командах стали: 2А – Аксьонова Анна, 2Б – Дігтієвська Анна, команда «Макет» – Стахір Аріна. Всі вони були нагороджені чудовими призами від компанії «МедіаДім - Славутич».

Побажаємо дівчатам перемог у наступних іграх з футзалу!

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

Viber Bot MediaDim