Городская новость

7-й Кубок з футзалу серед команд дівчат 2001 – 2002 р.н.

06-07 червня 2014 року на майданчику зі штучним покриттям стадіону «Каскад» пройшли ігри Відкритої першості міста Славутич з футзалу серед команд дівчат  2001 – 2002 р.н.  - 7-й Кубок компанії «Макет» під гаслом «За єдину Україну, за єдиний Славутич».

Вже сім років поспіль компанія «Макет», а зараз - «МедіаДім - Славутич», є генеральним спонсором цих змагань. Сім років компанія допомагає День міста перетворити на велике спортивне свято не лише для славутицьких дітей, але й для команд гостей. В змаганнях планувалося участь шість команд, але команда м. Суми  в останній момент не змогла виїхати, тому прийняло участь п’ять команд. В цьому році всі команди були досить підготовленими, але явним лідером була команда «Вікторія» з м. Конотоп – це срібний призер Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2001 – 2002 р.н. спортивного сезону 2013 – 2014р.р.

Хоча погода була спекотною, але команди проявили всі свої найкращі якості і показали високу майстерність та командну гру, адже коли на вулиці +35, сил не вистачає, і все вирішувало не технічна підготовка, а більше фізична. В першій грі наші дівчата здолали команду з м. Городня з рахунком 6-0.  Всі м’ячі забила Кузнєцова Ліза.

Наступна гра - з командою м. Чернігів, рахунок 8-1. Голи забивали: Кузнєцова Л.- 4, Щербина Д. - 1, Шавеко Л. - 1, Кононенко І. - 2.

 Гра з командою Броварського району теж не мала сенсацій, і перемога нашої команди з рахунком 6-0 вивела її в лідери змагань, голи записали на свій рахунок Кузнєцова Л.  - 4 та  Щербина Д. - 1. Також без поразок виявились і ігри команди «Вікторія» з м. Конотоп.

 І, нарешті, фінальна  гра повинна розставити всі крапки. Гра була рівною, але ми першими пропустили м’яч, а потім ще один, що додало паніки в команді та, заспокоївшись, вирівняли гру. Хороші моменти були в нападника команди Кузнєцової Лізи, яка тричі виходила віч-на-віч з воротарем суперника і не змогла переграти його. А конотопські дівчата, відчуваючи впевнену гру свого воротаря, таки  довели гру до перемоги.

 Отже, переможцем стала команда з Конотопу, срібний призер – КДЮСШ м. Славутич, третє місце зайняла команда «Спартак» м. Чернігова, 4 місце – «Спартак - Городня» м. Городня, 5 місце – «ДЮСШ» Броварського району.

Кращими гравцями в командах були визнані: «Вікторія» м. Конотоп – Ларкова Ксенія, «ДЮСШ» Броварський р-н – Юрчак Яна, «Спартак - Городня»  - Бурба Анастасія, ФК «Олімп»  -  Чиженок Анастасія, «КДЮСШ» -  Коваленко Альона, «Спартак» м. Чернігів - Іванова Настя.

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

Viber Bot MediaDim