Городская новость

І етап Першості з футзалу серед дівчат 2-7-х класів

16 листопада 2015 року в приміщенні спортивного залу ЗОШ №4 розпочався І етап Першості м. Славутич з футзалу серед команд дівчат 2-х, 3-4х та 5-7-х класів під гаслом «Відкриваємо світ футзалу разом з компанією «МедіаДім - Славутич»».

Змагання відкрили учениці 2-х класів ЗОШ №4. В цьому році за звання кращої серед цієї вікової категорії змагалися три команди: «Надія», «Вікторія», «Лідер». Першими розпочали гру «Лідер» та «Надія». Дівчата обох команд відразу розпочали з атак, і вже на 4 хвилині рахунок відкрила Панова Анна, вивівши свою команду вперед, а потім рахунок вдалим пострілом подвоїла  Шкордоба Діана. Гол престижу забила і Юрцова Анна, котра вийшла на заміну в другому таймі. Отже, з рахунком 2-1 перемогу святкували дівчата з команди «Лідер»(2-Б клас).

Наступна гра між командами «Надія» та «Вікторія» давала можливість першим реабілітуватися за програш у попередній грі. Так і сталося, Юрцова Анна, котра вже вийшла в основі своєї команди, провела вдало три атаки та вперше в своєму житті зробила «хет рик» - забивши три сухі м’ячі у  ворота суперника.

Остання гра мала бути цікавою, адже, якщо «Вікторія» виграє, то всі команди набирали б однакову кількість очок і все вирішувало б кількість забитих та пропущених м’ячів. Ця  гра була, можливо, самою цікавою, адже обидві команди хотіли виграти. Та впевнена гра воротарів не дала змоги чисельним вболівальникам побачити голів. Гра так і закінчилась з рахунком 0-0.

Отже, з 4 очками перемогла команда «Лідер», ІІ місце – 3 очки - команда «Надія»,  ІІІ місце у команди «Вікторія».

Кращими гравцями в командах стали: «Лідер» - Панова Анна , «Надія» - Юрцова Анна , «Вікторія» - Галуза Дарина. Всі вони отримали подарунки та грамоти.

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

Viber Bot MediaDim