Городская новость

Чемпіонат України з футзалу серед дівчат 2001 – 2002 р.н.

З 04 по 06 березня 2016 року в м. Гребінка Полтавської області пройшли фінальні змагання Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2001 – 2002 р. н. спортивного сезону 2015 – 2016 років.

Сім команд з різних областей України вступили в боротьбу за Чемпіонство.  Всі ігри були видовищними та запеклими, що приносило велику радість вболівальникам. За регламентом, команди мали зіграти в одне коло кожен з кожним. Потім ті команди, що зайняли з 1 по 4 місце в турнірній таблиці,  грають півфінали, а 5-7 місце грають ще раз по колу.

Відразу після початку вирішальних змагань виділялось декілька команд. Це ДЮСШ м. Конотоп Сумської області, АМК м.Арциз Одеської області, ДЮСШ-80 м. Черкаси та КДЮСШ «Олімп» з м. Славутича. Саме вони і розіграли комплект нагород. Першими півфінал грали команди з Славутича та Одеської області. Славутичанські футзалістки виглядали швидшими та більш технічними, і в першому таймі були попереду з рахунком 4-1, при цьому не реалізувавши з десяток моментів. Та в другому таймі сили почали закінчуватися, а одеситки проявивши неймовірне бажання виграти і змогли зрівняти рахунок. Як кажуть: «Не забиваєш ти – забивають тобі». Все йшло до післяматчевих пенальті, та на останніх хвилинах дівчата із Славутича провели блискучу комбінацію, вивішив віч-на-віч з воротарем відразу трьох гравців, і після передачі Коваленко Альони, Щербина Даша виводить свою команду вперед. Отже, рахунок 5-4, і Славутичанки - у фіналі. Голи на рахунку: Щербина Д. -3, Кузнецова Л. -1, Коваленко А. -1.

Інший півфінал був теж не менш видовищним, і команда з Конотопу взяла гору над командою Черкас.

В останній день змагань першими грали команди за 3-4 місце. Тут  знову інтрига: програючи з рахунком 2-0, команда з Черкас змогла зрівняти рахунок та перевести гру в післяматчеві пенальті. Та, мабуть, вдача все-таки була на боці Одеситок, і вони стають бронзовими призерами Чемпіонату України.

Гра за 1-2 місце між командами Конотопа і Славутича була не менш напруженою. Віддавши ініціативу та програючи по ходу гри в першому таймі, дівчата з Славутича зібралися духом і почали скорочувати рахунок. Та сил наздогнати суперників не вистачило, гра так і закінчилась з рахунком 6-3 на користь команди з Конотопу. Щиро вітаємо тренера команди, яка протягом 15 років йшла до Чемпіонства, і нарешті  мрія втілилась в життя. А Славутичанки займають почесне друге місце і стають срібними призерками Чемпіонату України з футзалу.

Кращим бомбардиром Чемпіонату України слала наша вихованка – Кузнецова Ліза (18 м’ячів), а кращим гравцем в команді – Коваленко Альона. Тренер команди – Панченко В.В.

Вітаємо дівчат з «перемогою» в таких важких та важливих змаганнях.

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

Viber Bot MediaDim