Городская новость

Змагання з футзалу серед учениць 2-х класів

01 лютого 2017 року в приміщенні спортивного залу ЗОШ №4 розгорнулись справжні футзальні баталії. І це не дивно, адже саме в цій школі продовжились змагання з футзалу серед команд дівчат 2-х класів під гаслом «Відкриваємо світ футзалу разом з компанією «МедіаДім – Славутич» 2017».

На вулиці лютує лютневий мороз, а в спортивному залі школи тепло та затишно, тут відбувалось справжнє свято футзалу завдяки компанії «МедіаДім – Славутич». В боротьбу за звання Чемпіона школи з футзалу вступили учениці 2-х класів. Хоча гравці  зовсім юні, та боротьба на полі була не дитяча, і запалу дівчат можна тільки позаздрити!

Три класи грали за коловою схемою. Першими зустрілися 2А та 2Б. Спочатку гра була рівною, та під кінець другого тайму зусиллями Бавіної Дарини, котра зробила дубль за 2 хвилини, перемогу святкували все ж таки учениці 2А класу. За жеребом продовжили грати 2Б та 2В. І хоча в 2Б  був шанс виграти гру, Баботь Настя забила м’яч, але на більше сили не вистачило, суперники не дали їм жодного шансу на перемогу. Спочатку Отаманенко Поліна зробила дубль, а потім по голу забили Артюх Соня та Руда Діана. Отже, рахунок 4-1.

Фінальна гру була дуже напружено і класні керівники змогли відчути на собі роль тренера, при цьому переживали та вболівали за своїх вихованок. Адже вперше в історії цих змагань, команди змушені були бити післяматчеві пенальті, щоб вирішити, хто стане Чемпіоном школи, адже основний час закінчився з рахунком 1-1. Воротарі захищали свої ворота неймовірно. Було зроблено по 4 удари,  та воротарі якимось дивом ловили м’ячі (не зважаючи на свій вік). Але вирішальний гол забила саме воротар команди 2В, учениці цього класу й святкували перемогу.

1 місце – 2В, 2 місце – 2А, 3 місце – 2Б.

Кращими гравцями стали та отримали подарунки:

2А – Бавіна Дарина

2Б – Баботь Настя

2В – Отаманенко Поліна

Головний суддя змагань: Панченко В.В.

Висловлюємо подяку класним керівникам 2-х класів, котрі посприяли проведенню даного заходу  на високому рівні.

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

Viber Bot MediaDim