Городская новость

Першість ЗОШ №4 з футзалу серед учениць 3-4-х класів

30 січня 2017 року в спортивному залі ЗОШ №4 пройшло свято футзалу. А саме -  першість з футзалу серед команд дівчат 3-4-х класів під гаслом «Відкриваємо світ футзалу разом з компанією «МедіаДім – Славутич» 2017».

 Вже протягом 5-ти років компанія «МедіаДім – Славутич» дарить радість дітям від   участі в справжньому святі футзалу.

В змаганнях прийняло участь 4 класи. Захопленню дітей не було меж, а юнаки-вболівальники заздрили дівчатам, адже вони теж з радістю прийняли б участь в такій грі.

Після урочистого параду відкрили змагання учениці  3А та 3Б. Обидві команди прагнули перемоги. Першими гол забила Панова Анна з 3Б, а під кінець тайму рахунок подвоїла Іванченко Маргарита. Та 3А не здавався, і весь час ішов вперед на чолі з капітаном Галузою Дашею. Можливо, 3Б більше хотів виграти та був краще підготовлений, і, забивши ще два м’ячі, виграв гру. Отже, рахунок 4-0 на користь 3Б. І перша команда в фіналі.

Далі грали 4А і 4Б. Команди  показали чудову гру,  але учениці 4А класу виявилися більш влучними, і зусиллями Мишко Віки та Савчук Дарини забили три м’ячі, які залишились без відповіді. Рахунок 3-0.

Гра за 3 місце між командами 3А та 4Б розпочалась з серії атак молодших дівчат. Галуза Дарина, показавши відмінну техніку володіння м’ячем,  спочатку зробила дубль, а потім і хет рик, не давши жодного шансу суперникам. Та на останній хвилині все ж таки суперники змогли реалізувати м’яч престижу.

Фінальна гра була найцікавішою. Атаки команд змінювали один одну, але й воротарі були на висоті. Нарешті на початку другого тайму Іванченко Маргарита зробила сольний прохід по флангу, і, перегравши воротаря вже в падінні, забивала перший м’яч. Глядачі шаленіли від накалу гри та вітали своїх улюбленців. Гра продовжувалась. Воротар 4А класу не встигала відбивати удари. Крапку в грі поставила все та ж Іванченко, отримавши пас від Панової Анни, майже в порожні ворота проштовхнувла другий м’яч. І з рахунком 2-0 3Б стає переможцем першості ЗОШ №4 з футзалу серед команд дівчат 3-4-х класів.

1        місце – 3Б, 2 місце – 4А, 3 місце – 3А, 4 місце – 4Б.

Кращими гравцями в командах стали:

3А – Галуза Дарина

3Б – Панова Анна 

4А – Мишко Віка

4Б – Щедракова Аріна

 Головний суддя змагань – Панченко В.В.

 

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

Viber Bot MediaDim