Городская новость

ІІ етап першості футзалу серед команд дівчат 3-4-х класів

06 квітня 2017 року  в ЗОШ №3 пройшов ІІ етап першості  м. Славутича  футзалу серед команд дівчат 3-4-х класів «Відкриваємо світ футзалу разом з компанією МедіаДім - Славутич».

В змаганнях прийняло участь чотири команди. Але напередодні змагань один з 3-х класів не зміг грати, тому було вирішено  долучити до першості 2Б, адже вчитель та діти дуже чекали змагань і готові були вступити у гру. Ніхто не заперечував, і 2Б почав боротьбу в перших у їх житті змаганнях з футзалу.

В першому півфіналі грали дівчата 4А та 4Б класів. Вболівальників у  спортивному залі зібралось так багато, що  всім навіть не вистачало місця,  тому деякі стояли біля входу в спортивний зал. Першими відкрив рахунок 4А. Ременюк Лера вдало пробила в ближній кут воріт, та за декілька хвилин Савіна Карина зрівняла рахунок. А вже в другому таймі, завдяки вдалій грі нападника Булави Аліни, 4Б клас вийшов вперед. Рахунок 3-1, і 4Б виходить до фіналу.

Другий півфінал розпочали 2Б та 3Б. Хоча юні спортсменки вперше приймали участь в змаганнях, але видно було, що обидві команди готувались до гри. М’яч вперто не хотів залітати в ворота, та й воротарі були на висоті. Добігав кінця другий тайм і всі готувались до пенальті, та за хвилину до закінчення гри Ковальова Софія першою була на добиванні, і несподівано для всіх 2Б – у фіналі!

Гра за 3-4 місце між командами 3Б та 4А класів зову була драматичною для 4А, адже забивши на початку гри швидкий м’яч (Романюк Лера), дівчата знову пропустили два м’ячі (Захарова Настя, Коваленко Таня). Отже з мінімальним рахунком перемогу святкував 3Б  клас.

Фінальна гра була справді фінальною. Це була боротьба між маленькими та дуже швидкими дівчатами  2Б класу та досвідченими дівчатами 4Б класу. Основний час не виявив переможця. А в серії післяматчевих пенальті сильнішими виявились дівчата 2Б класу.

Вітаємо нових Чемпіонів школи 2            Б клас (вчитель – Мех Г.В.)

Кращим гравцями в командах стали: 4А-Ременюк Лера, 4Б-Булава Аліна, 3Б-Захарова Настя, 2А – Дегтяренко Саша. Вони отримали  призи від спонсорів змагань.

Головний суддя змагань Панченко В.В.

Дякуємо компанії «Медіа-Дім Славутич» за чудове свято для дітей.

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

Viber Bot MediaDim