Городская новость

Фінал першості з футзалу серед 3-4 та 5-6 класів.

24 квітня 2017 року в спортивному комплексі  «Динамівець» пройшли фінальні змагання першості м. Славутича з футзалу серед команд дівчат 3-4 кл. та 5-6 кл. під гаслом «Граємо в футзал разом з компанією «МедіаДім-Славутич».

Вже шостий рік поспіль в нашому місті проходять такі змагання в рамках проекту «Футзал в кожну школу» з розвитку дівочого футзалу, яким керує тренер-викладач з футзалу КДЮСШ м. Славутича Панченко Володимира.

На всіх етапах змагань задіяні близько тисячі дітей різного віку. Цих змагань діти чекають з року в рік, щоб продемонструвати всім свої вміння та навички з володіння м’ячем. Від участі в них отримають величезне задоволення не тільки діти, а й вчителі фізичної культури та класні керівники.  Адже саме за допомогою таких змагань ми виховуємо в дітей любов до заняття спортом та фізичною культурою. Не секрет, що деякі дівчатка, прийнявши участь в таких змаганнях, потім продовжують заняття в спортивній школі на відділенні фут залу, та вже захищають не тільки честь своєї школи, а й честь всього міста на Чемпіонатах області та Чемпіонатах України з футзалу серед дівчат, а деякі дівчата - честь нашої країни на міжнародних змаганнях в складі молодіжної збірної команди України з футзалу.

Хотілося б відзначити та подякувати тим, хто допомагає втілювати цей проект в життя, а саме: головному спонсору змагань  - компанії «МедіаДім – Славутич», управлінню освіти та науки Славутицької міської Ради, методичному центру, відділу молоді та спорту м. Славутича, компанії «Перспектива», всім вчителям фізичної культури та класним керівникам, а також учням загальноосвітніх шкіл та їх батькам.

Отже, вісім команд у двох вікових категоріях вийшли на останній фінальний етап змагань. Першими розпочала виступи молодша вікова група. Майже всі команди були рівними за підготовкою, але дівчата ЗОШ №4 виглядали краще підготовленими. Ігри були видовищними та емоційними.

Після напружених ігрових баталій, місця розподілились таким чином:

1 місце – ЗОШ №4 (вчитель - Карпенко А.П.)

2 місце – ЗОШ №1 (вчитель – Коробчук Г.В.)

3 місце – ЗОШ №3 (вчитель – Мех Г.В.)

Кращими гравцями стали: ЗОШ №4 – Іванченко Маргарита, ЗОШ №1 – Шапар Софія, ЗОШ №3 – Булка Аліна.

В старшій віковій категорії:

1 місце – ЗОШ №4 (вчитель - Карпенко А.П.)

2 місце – ЗОШ №2 (вчитель – Балан І.Ю.)

3 місце – ЗОШ №1 (вчитель – Лук’яненко В.Д.)

Кращі гравці: ЗОШ №4 – Сергієва Вікторія, ЗОШ №1 – Сердюк Лера, ЗОШ №2 – Тісна Дарина.

Отже, Чемпіоном міста серед команд дівчат 3-4 та 5-6 класів стає - ЗОШ №4. Вітаємо переможців!

 

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

Viber Bot MediaDim