Городская новость

Змагання з футзалу до Дня міста

27-28 травня 2017 року в м. Славутич пройшли чергові змагання з футзалу середкоманд дівчат в трьох вікових категорії  на кубок компанії «МедіаДім-Славутич» до 30-ї річниці дня міста Славутича.

Це вже 10-й ювілейний кубок, а це означає, що вже 10 років компанія «МедіаДім - Славутич»  крокує пліч о пліч з ФК «Олімп», допомагаючи розвивати дівочий футзал в нашому місті.

В змаганнях прийняло участь 15 команд в трьох вікових категоріях : дорослі, дівчата 2003-2005 р. н. та дівчата 2006-2008 р. н.

Висловлюємо подяку комітету молоді та спорту м. Славутича, адміністрації КДЮСШ м. Славутич, працівникам КП «УФКСТ» за допомогу в організації цього свята,  ТРК «МедіаДім» за інформаційну підтримку, а також бригаді суддів (Жема С.М. та Боровик Т.Г.), які на високому рівні провели всі матчі

Ще одним сюрпризом для всіх була участь в змаганнях дівочої молодіжної збірної України з футзалу U-17 (тренер -  Шпичка Т.О.), які саме в цей час проводили навчально-тренувальний збір в нашому місті.

 

Категорія дівчат 2006-2008 р. н. (відкрита першість КДЮСШ м. Славутич з футзалу серед команд дівчат до 30-ї річниці дня міста Славутича 2017 року )

В цій групі було шість команд з чотирьох областей України. Хоча це й була  наймолодша вікова категорія, та дівчатка дивували глядачів яскравою грою та видовищними голами. В цій категорії, не програвши жодної гри, впевнену перемогу здобули дівчата ФК Олімп (тренер - Панченко Володимир), у фіналі перемігши однолітків з м. Городня з рахунком 5-1. Кращим гравцем в команді Славутичанок стала – Калита Валерія, за що вона отримала подарунок. Друге місце - в команди з м. Городня, кращий гравець – Дручевська Софія. Трійку лідерів замкнула команда з м. Конотоп, кращий гравець –Примак Юлія. Четверте місце у ФК Красилівка з Броварського району, кращий гравець – Якубовська Яна.

Хотілось також відзначити наймолодшу команду змагань КДЮСШ м. Славутич, котра складалась з гравців 2008-2009 р. н. (тренер – Сапон І.В.). Хоча дівчата й зайняли почесне п’яте місце, та боротьба була в кожній грі, кращий гравець – Рибченко Олександра. Останніми фінішували дівчата з команди Юність м. Чернігів.

 

В іграх вікової категорії 2003-2005 р. н. теж було на що подивитись. Команди демонстрували красиву техніку та яскраву гру, за що не раз отримували овації від вболівальників. Переможцями даної вікової категорії стали дівчата з КДЮСШ м. Славутич (тренер – Панченко В.В.), кращий гравець – Голубцова Анна та Рождественська Настя (кращий бомбардир змагань). Другу сходинку посіла команда ФК Красилівка з Броварського району (Міщенко Наталія), а трете місце - команда з Конотопа (Бабич Богдана).

Найбільше вболівальників, котрі заповнювали майже всі трибуни, збиралось, щоб подивитись ігри в категорії  жінок. Адже там грали досвідчені та досить сильні команди, що мають досвід виступів як в першій лізі Чемпіонату України з фут залу, так і в міжнародних змаганнях. Також у цій категорії прийняла участь молодіжна збірна України з футзалу U-17.

Переможцем змагань в цій віковій категорії стала команда молодіжної збірної України з футзалу U-17 (Вальчук Марія, Кузнецова Ліза), срібними призерами в напруженій та видовищній боротьбі стала команда КНУБА м. Київ (Колесник Надія). Замкнула трійку лідерів амбіційна та цілеспрямована команда NRGм. Київ (Таратухіна Анна).

На нагородженні були присутні: завідуюча комітету молоді та спорту м. Славутича Шаніна Л.М., Голова комітету АФУ Жила В.Л., інструктор-методист КДЮСШ м. Славутича Мекшун В.В. Головний суддя змагань – Панченко В.В.

Гості висловили слова подяки командам за чудові і яскраві ігри та побажали в майбутньому захищати не тільки честь своїх міста чи районів, а й кольори нашої країни на міжнародних змаганнях в складі збірної команди України.

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

Viber Bot MediaDim