Городская новость

Змагання з футзалу серед команд 5-6 класів

13квітня 2017 року в спортивному залі ЗОШ №3 пройшли змагання з футзалу серед команд дівчат 5-6 класів «Відкриваємо світ футзалу з компанією «МедіаДім Славутич».

На другому етапі змагань чотири команди школи боролись за звання Чемпіона школи. Команди заздалегідь готувалися, про що свідчили темп та напружена боротьби в кожній грі.

У першому півфіналі зустрілись команди 5А та 6А класів. Хоча обидві команди вдало комбінували та час від часу консультувались з тренерами (вчителями фізичної культури), та основний час закінчився з рахунком 0-0.

У серії післяматчевих пенальті сильнішими виявились дівчата 6А класу. Рахунок 3-2, іІ 6А клас - у фіналі.

Другий півфінал між командами 5А класу та збірної команди 3-4 класів виявився не менш видовищним. Молодші школярки першими відкрили рахунок та впевнено йшли до перемоги. Булка Аліна вдало переграла захисника та пробила точно в кут воріт, але втримати результат не вдалось. Спочатку пропустили удар з середини поля (Базелева Таня), а потім комбінація в стінку, і Щеголькова Катя, виводить свою команду вперед. Рахунок 2-1.

Гра за 3-4 місце між командами 5А та збірною командою 3-4 класів була  напруженою. Під кінець другого тайму гру зробила учениця 5-го класу  Земцовська Поліна, котра весь час атакувала і не давала воротарю суперників спокою, нарешті таки пробила воротаря та вирвала перемогу для своєї команди. Рахунок 1-0.

Фінал. 6А та 5Б клас. Гравці та вчителі нервують, адже на кону звання Чемпіона школи, до якого вони так довго йшли. Обидві команди грали від захисту на контр атаках, боячись пропустити м’яч. Воротарі впевнено захищали свої ворота, відбиваючи атаки за атаками. Основний час закінчився з рахунком 0-0, а от в серії післяматчевих пенальті сильнішими виявились дівчата 6А класу, забивши два м’ячі та не пропустивши жодного. Рахунок 2-0.

            6А клас -  новий Чемпіон ЗОШ №3 з футзалу серед команд дівчат 5-6 класів. Переможці були нагороджені дипломами та медалями від компанії «МедіаДім-Славутич»

Були також нагороджені кращі гравців командах: 5А – Земцовська Поліна, 6А – Бухаріна Вікторія, 5Б – Сіренко Ангеліна, збірна 3-4 кл. – Булка Аліна.

Головний суддя змагань – Панченко В.В.

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

Viber Bot MediaDim