Новости энергопроекта

Визначено переможця у конкурсі-запиті цінових пропозицій на розробку телевізійної соціальної реклами

Визначено переможця у конкурсі-запиті цінових пропозицій на розробку соціального ролику у рамках реалізації проекту Європейської Комісії «Пілотний проект з реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку м. Славутич до 2020 року — здійснення термомодернізації 2-х муніципальних об’єктів бюджетної сфери».

Протягом серпня 2015 року у рамках реалізації проекту Європейської Комісії «Пілотний проект з реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку м. Славутич до 2020 року — здійснення термомодернізації 2-х муніципальних об’єктів бюджетної сфери» було проведено процедуру запиту цінових пропозицій на виготовлення телевізійного соціального ролика.

Головне завдання соціальної реклами для славутичан — це пропагування  відповідального та економного використання енергетичних ресурсів, що дозволить зберегти і природу, і гаманець.

Для отримання цінових пропозицій було здійснено цільову розсилку технічного завдання до 8 медіа-компаній. Крім того, інформація про проведення конкурсу була розміщена на місцевих веб-сайтах, сторінках Facebook та у газеті «Теледень-Славутич».

По результатам конкурсу надійшло 6 цінових пропозицій, які відповідають вимогам поставленого технічного завдання. Рішенням Робочої групи з реалізації Проекту, ПП «Сервісний центр «Макет» було визнано переможцем з найбільш оптимальною ціновою пропозицією.

Трансляцію телевізійної соціальної реклами заплановано розпочати з кінця листопада 2015 року на місцевому телебаченні та у соціальних мережах.

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

Viber Bot MediaDim