Новости энергопроекта

Інформація про хід реалізації Проекту Європейської Комісії

У місті Славутич продовжується впровадження грантового проекту Європейської Комісії «Пілотний проект з реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку м. Славутич до 2020 року — здійснення термомодернізації 2-х муніципальних об’єктів бюджетної сфери».

Технічними експертами команди підтримки Європейської Комісії CoM-DeP погоджено результати комплексного енергоаудиту школи № 2 та дитячого садочку № 1 «Калинка». Розпочато роботу з розробки технічного завдання на виготовлення проектно-кошторисної документації з термомодернізації цих 2-х об’єктів.

З 1 вересня 2015 року розпочав роботу Департамент енергоменеджменту у складі комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку», який був повністю забезпечений  технікою, обладнанням та меблями за рахунок коштів грантового Проекту. Складено план першочергових заходів роботи Департаменту.

Протягом вересня 2015 року начальник Департаменту енергоменеджменту пройшла навчання у Національному технічному університеті України «КПІ», Інститут енергозбереження та енергоефективності за програмою «Енергетичний аудит» та отримала Сертифікат Європейського зразку з Енергетичного аудиту.

З метою проведення постійного моніторингу енергоспоживання в адміністративних і громадських будівлях для Департаменту було придбано програмне забезпечення для 29 об’єктів - «Автоматизована система енергомоніторингу» (АСЕМ).

Також, в рамках грантового проекту продовжується робота щодо виготовлення телевізійного соціального ролика у сфері енергозбереження, розробки інформаційного флайеру «Економія — це перспектива Славутичан» та громадське обговорення загальноміської Програми енергетичної та кліматичної свідомості.

Детальнішу інформацію дивіться на сторінці Проекту: www.slavnrj.in.ua

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

Viber Bot MediaDim