Новости энергопроекта

У Миргород за знаннями

З 14 по 16 жовтня начальник департаменту енергоменеджменту Галина Журавська відвідала технічний тренінг з теплової модернізації будівель, організований у місті Миргород Командою підтримки Демонстраційних проектів.

Головною метою тренінгу було ознайомити енергоменеджерів з основами теплопередачі у будівлях та тим, що впливає на ефективність заходів щодо їх термомодернізації. Експерти поділилися знаннями з питань стандартів та норм утеплення як Європейського Союзу, так і України, презентували типові заходи з реконструкції, а також рішення та матеріали, які необхідні для їх виконання. Крім того, під час заходу розглядалися успішні приклади теплової модернізації та детально аналізувалися невдалі, щоб уникнути основних помилок у подальшій роботі. Особливу увагу було приділено робочим практикам міст Миргород та Чернігів.

Тренінг відбувся у рамках реалізації програми Європейської Комісії «Регіональна програма сусідства ― сталі урбаністичні демонстраційні проекти на сході» та грантового проекту ЄС «Пілотний проект з реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку м. Славутич до 2020 року — здійснення термомодернізації 2-х муніципальних об’єктів бюджетної сфери».

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

Viber Bot MediaDim