Новости энергопроекта

Інформація про хід реалізації проекту Європейської Комісії

У місті Славутич продовжується впровадження грантового проекту Європейської Комісії «Пілотний проект з реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку м. Славутич до 2020 року — здійснення термомодернізації 2-х муніципальних об’єктів бюджетної сфери».

Розроблено технічне завдання на виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення термомодернізації школи № 2 та дитячого садочку № 1 «Калинка», яке зараз знаходиться на погодженні у технічних експертів команди підтримки Європейської Комісії CoM-DeP. Відповідно до результатів енергоаудиту, на цих 2-х об’єктах заплановано проведення наступних капітальних робіт з термомодернізації:

1. Утеплення дахів та їх гідроізоляція.

2. Заміна існуючих вікон та дверей на енергозберігаючі.

3. Утеплення зовнішніх стін.

4. Встановлення систем автоматичного регулювання тепла.

5. Реконструкція систем вентиляції.

6. Заміна ламп на енергозберігаючі.

Фахівцями Департаменту енергоменеджменту комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку» проводиться робота із впровадження програмного забезпечення «Автоматизована система енергомоніторингу» (АСЕМ) для 29 об’єктів бюджетної сфери міста.

Проведено аналіз енергоспоживання та фінансових витрат для об’єктів бюджетної сфери Славутича, визначено найбільш енерго та фінансово затратні об’єкти, які потребують негайного впровадження заходів з енергозбереження.

Розроблено рекомендації з енергозбереження для підготовки локальних програм з енергозбереження для об’єктів освіти міста Славутич.

Виготовлено телевізійній соціальний ролик у сфері енергозбереження для Славутичан для демонстрації на місцевому телебаченні.

Розроблено інформаційний флайер «Енергоощадність — запорука добробуту Славутичан» для його розповсюдження серед Славутичан.

Детальнішу інформацію дивіться на сторінці Проекту: www.slavnrj.in.ua

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

Viber Bot MediaDim