Новости энергопроекта

Практичний Тренінг від команди підтримки ЄС «Угода мерів: Демонстраційні проекти» щодо проведення закупівель

15-16 грудня 2015 року у місті Київ командою підтримки Європейського Союзу «Угода мерів: Демонстраційні проекти» був організований практичний тренінг з особливостей проведення тендерів по закупівлям товарів, послуг та робіт за грантові кошти.

У тренінгу брали участь місцеві команди з реалізації грантових проектів Європейського Союзу з України, Білорусі, Молдови, Грузії та Вірменії.

Славутицький грантовий проект ЄС ― «Пілотний проект з реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку м.Славутич до 2020 року — здійснення термомодернізації 2-х муніципальних об’єктів бюджетної сфери» на цьому тренінгу представляли менеджер проекту Лариса Нікітенко та в.о. завідуючого відділу освіти, член Керівного Комітету з реалізації проекту Алла Ігнатова.

Тренінг був покликаний ознайомити його учасників із основними вимогами Європейського Союзу  до проведення закупівель товарів, послуг та робіт в рамках реалізації грантових проектів та особливостями чинного законодавства України. Учасники Тренінгу ознайомилися з європейськими та вітчизняними стандартами і нормами закупівель, специфікою укладення зовнішньоекономічних контрактів, отримали базові знання з оподаткування закупівель , процедур проведення закупівель та практичні навички оформлення тендерної документації.

Даний Тренінг надав додаткову можливість місцевим командам з реалізації грантових проектів Європейського Союзу виконати власні процедури закупівель товарів, послуг та робіт за грантові кошти на високому, якісному та професійному рівні.

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

Viber Bot MediaDim