Новости энергопроекта

Прес-реліз. Запрошення на презентацію ходу проекту


Шановні славутичани!

Запрошуємо Вас взяти участь у Презентації ходу реалізації демонстраційного Грантового проекту Європейської Комісії «Пілотний проект з реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку м.Славутич до 2020 року — здійснення термомодернізації 2-х муніципальних об’єктів бюджетної сфери», яка відбудеться 22 березня 2016 року об 11:00 у конференц-залі Виконавчого комітету Славутицької міської ради (Центральна площа, 7).

Презентація проводитиметься Робочою групою з реалізації Грантового проекту за участі міського голови міста Славутич Юрія Фомічева, координатора проекту Віктора Шевченка, представників Делегації Європейського Союзу в Україні та Команди Підтримки Програми ЄС «Демонстраційні проекти Угоди мерів».

Проект фінансується Європейським Союзом у рамках Програми «Демонстраційні проекти Угоди мерів» (COM-DEP), яка допомагає містам у країнах Східного та Південного Сусідства ЄС у вирішенні питань енергоефективності, підвищення енергетичної безпеки та економічного зростання. Програма орієнтована на реалізацію Планів дій для сталого енергетичного розвитку у рамках виконання Угоди мерів.

Загальний бюджет проекту становить 925 937 €, з яких 721 937 € — це грантові кошти Європейського Союзу та 204000 € — це кошти міського бюджету Славутича.

На презентації будуть висвітлені загальні результати реалізації Грантового проекту Європейської Комісії за 2015 рік, заплановані до реалізації заходи проекту на 2016 рік, представлено перелік робіт з термомодернізації для Загальноосвітньої школи № 2 та Дошкільного навчального закладу № 1 «Калинка», виконання Комунікаційного плану проекту та роботу Департаменту енергоменеджменту.

 З Програмою Презентації можна ознайомитись на сайті «Славутицька міська громада» http://e-slavutich.gov.ua у розділі «Проект Європейської Комісії в м.Славутич»

 За детальнішою інформацією звертайтесь до координатора проекту — першого заступника міського голови міста Славутич Віктора Шевченка за телефоном 045 79 268 68 або на електронну скриньку

.

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

Viber Bot MediaDim