Новости энергопроекта

Проект Єврокомісії у місті Славутич продовжує втілюватися

22 березня у приміщенні міської ради міста Славутич відбулася презентація ходу реалізації демонстраційного Грантового проекту Європейської Комісії «Пілотний проект з реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку м.Славутич до 2020 року — здійснення термомодернізації 2-х муніципальних об’єктів бюджетної сфери».

У Презентації взяли участь міський голова Славутича, перший заступник міського голови, ключові експерти команди підтримки Програми Європейської Комісії «Демонстраційні проекти Угоди мерів» та численні гості міста, серед яких були міський голова міста Мена, представники Чернігівської обласної ради, смт. Сосниця та інші.

Розпочалася Презентація з вітальних слів міського голови Славутича Юрія Фомічева та ключового експерта команди підтримки Програми Європейської Комісії «Демонстраційні проекти Угоди мерів» Максима Верещака.

Міський голова Славутича Юрій Фомічев коротко описав значимість проекту для Славутича, зокрема зупинившись на тому, що проект дозволить зекономити значні суми коштів для громади (близько 600 000 гривень на рік ― авт.), надасть змогу виховати зі славутичан спільноту свідомих споживачів енергоресурсів та започаткує у місті механізм ефективного управління енергетичними ресурсами.

Ключовий експерт команди підтримки Програми Європейської Комісії «Демонстраційні проекти Угоди мерів» Максим Верещак відзначив якісно високий рівень Славутича в реалізації демонстраційного Грантового проекту Європейської Комісії та подякував славутицькій команді за сумлінну, плідну та спрямовану на результат роботу щодо впровадження цього проекту.

Після цього почалася презентаційна частина проекту, на якій Координатор проекту ― перший заступник міського голови Славутича Віктор Шевченко розповів про загальний прогрес у реалізації Проекту за 2015 рік, а також більш детально зупинився на планах робіт на 2016-2017 роки. Наступними виступили технічні фахівці Проекту ― Денис Гаврилін, енергоменеджер проекту, який коротко дав інформацію про технічні роботи з термомодернізації, які передбачається виконати у школі №2 та дитячому садку №1 «Калинка», а також Галина Журавська ― начальник Департаменту енергоменеджменту КП «Агентство регіонального розвитку», яка розповіла про роботу Департаменту та про принципи роботи програмного забезпечення, яке дозволяє контролювати та аналізувати енергоспоживання в бюджетних установах міста. Завершив презентацію менеджер проекту з комунікації Дмитрій Корчак, розповівши присутнім про медійні канали розповсюдження інформації про проект та як саме відбувається процес інформування славутичан про заходи з його реалізації.

Після презентаційної частини відбулася коротка дискусія з громадськістю, де кожен мав змогу поцікавитися тими питаннями, які не були згадані у презентації.

Презентація завершилась Прес-конференцією місцевих засобів масової інформації.

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

Viber Bot MediaDim