Новости энергопроекта

CЛАВУТИЧ РОЗПОЧАВ ПРОЦЕДУРУ ПРОВЕДЕННЯ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ

У рамках Грантового проекту Європейської Комісії у місті Славутичі «Пілотний проект з реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку м.Славутич до 2020 року — здійснення термомодернізації 2-х муніципальних об’єктів бюджетної сфери», Управлінням освіти і науки Славутицької міської ради Київської області (Ідентифікаційний код — 23568683) 24.11.2016 розпочато процедури проведення відкритих торгів на закупівлю робіт з капітального ремонту-термомодернізації будівель:

 1. Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 1 «Калинка», Невський квартал (Ленінградський квартал), будинок 6, місто Славутич, Київська область.

Очікувана вартість закупівлі — 10 472 338 грн. з ПДВ.

2. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Славутицької міської ради Київської області, вулиця Курчатова, будинок 17, місто Славутич, Київська область.

Очікувана вартість закупівлі — 12 199 880 грн. без ПДВ.

 Вперше у Славутичі роботи з термомодернізації будівель будуть виконуватись із застосуванням європейських технічних вимог та під пильним контролем фахівців від Європейської Комісії. Це дозволить досягнути високої якості ремонтних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури міста та значних показників енергозбереження.

 Запрошуємо усі будівельні компанії, які мають необхідний потенціал та ресурси для здійснення вищевказаних робіт, взяти участь у відкритих торгах, що проводяться відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» через електронну систему закупівель «ProZorro».

 Кінцевий строк подання тендерних пропозицій — 14.12.2016.

 З тендерною документацією можна ознайомитись в електронній системі закупівель «ProZorro» — prozorro.gov.ua.

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

Viber Bot MediaDim