Городская новость

І етап Чемпіонату Київської області з футзалу

04 грудня 2013 року в приміщенні спортивного комплексу «Динамівець» пройшов І етап Чемпіонату Київської області з футзалу серед команд дівчат 2001 – 2002 р. н.

Ці змагання були особливими, адже на базі команди, що переможе, буде сформовано збірну команду м. Славутич. І саме ця команда прийме участь в ІІ етапі Чемпіонату Київської області з футзалу. В змагання прийняло участь 4 команди. В спортивному залі зібралося багато глядачів, що ледь поміщалися в залі - це прийшли вболівальники різних шкіл, щоб підтримати своїх однокласників, також було багато батьків та вчителів.

Без особливих проблем перегравши всіх своїх суперників з загальним рахунком 21-1 на першу сходинку потрапила команда ЗОШ№3, 4-те місце зайняла команда ЗОШ№1. А от боротьба за 2-ге місце була дійсно напруженою до останніх хвилин. І от за 3 хвилини до фінального свистка, Шавеко Ліза дальнім ударом вивела свою команду вперед. Та навіть коли в гру включився воротар в якості 5 польового гравця, це не дало змогу команді ЗОШ№4 дотиснути своїх суперників. Отже, на 2-му місці – ЗОШ №2, на 3-му – ЗОШ №4.

Кращими гравцями в командах стали: ЗОШ №1 – Череповська Яна, ЗОШ №2 – Кононенко Іра, ЗОШ №3 – Кузнєцова Ліза,  ЗОШ №4 – Щербина Даша. Головний суддя змагань – Панченко В.В.

 

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

Viber Bot MediaDim