Городская новость

Першість з футзалу ЗОШ №1 продовжується

06 грудня 2013 року в ЗОШ №1 продовжилась серія змагань з футзалу. Цього разу змагалися команди дівчат 3-4-х класів.

6 команд  -  це понад 70 учасниць та стільки ж вболівальників - ледь вмістив в себе спортивний  зал школи, тому було вирішено розділити  команди на дві групи та провести змагання одночасно в двох спортивних залах. До складу  групи «А» ввійшли 3А, 3Г, 4А, групи «Б» - 4Б, 4В, 4Г.

В обох групах ігри були дуже цікаві, про що свідчать результати. В групі «А» впевнено перемогла команда 4А класу, хоча перемогу над 3Г класом вдалося вирвати за декілька секунд до фінального свистка. В групі «Б» атмосфера теж була наповнена духом перемог та поразок. Команди 4Г та 4Б перемогли суперників з 4В класу, при цьому між собою зіграли в нічию, але за кращим показником забитих та пропущених м’ячів вперед вийшла команда 4Б класу. Отже, за перше місце грали команди 4Б класу та 4А класу. Гра виявилась справді фінальною, адже в спортивний зал зайшли всі учасники змагань та численні вболівальники.

Це була гра до останньої секунди, і з результатом 2:1 перемога  - за 4Б. Таким чином, команда цього класу  стала чемпіоном школи №1 з футзалу серед команд дівчат 3-4-х класів.

Були визначені та нагороджені кращі гравці в кожній команді: Безпалько Женя (4А), Гатченко Аня (4Б), Качан Крістіна (4В), Пескова Софія (4Г), Тарасенко Настя (3А), Голіна Катя (3Г), які отримали подарунки від компанії «Макет» - головного спонсору проведення змагань.

ТВ-программа

Телепрограмма

Славутицький МВК

Почтовая служба

Почтовая служба

Viber Bot MediaDim